Pawłowicz uderza w Merkel i zwraca się do Niemców. „Dlaczego się nie buntują?”

Krystyna Pawłowicz na Facebooku skrytykowała politykę Angeli Merkel, dotyczącą przyjmowania uchodźców.

„Na kanclerz Merkel jakoś nie robią wrażenia barbarzyństwo, krwawe zamachy, zbrodnie też na dzieciach, powszechny już w Europie terror i zastraszanie, zamachy, rozboje, gwałty na kobietach masowo popełniane przez jej »gości«” – od takich słów zaczęła swój wpis Krystyna Pawłowicz.

W dalszej części posłanka PiS stwierdziła, że „im więcej zbrodni, gwałtów, krwi, krzywdy kobiet, strachu i wściekłości bezbronnych ludzi, tym determinacja kanclerz Merkel ściągania zwyrodniałych, śmiertelnie niebezpiecznych, radykalnie obcych kulturowo ludzi do Europy i Niemiec histerycznie niemal rośnie”.

„Jak grozi pani Merkel,cierpliwie »przezwycięży« ona też opór w tej sprawie »niewielkich, krzyczących grupek« i »niektórych krajów«” – dodała Pawłowicz. Posłanka stwierdziła, że „kanclerz Merkel bez opamiętania i współczucia dla licznych ofiar ściąga zbrodnię i agresorów, którzy krzywdzą Niemców, którymi ona powinna się przecież opiekować i dbać o ich bezpieczeństwo”.

Jak więc zrozumieć,że Niemcy właściwie nie buntują się, dają pani Merkel mimo to, miażdżące poparcie i chcą, by dalej przez kolejne lata była niemieckim kanclerzem i by nadal sprowadzała do Niemiec gwałcicieli i coraz bardziej zuchwałych terrorystów?

– zastanawiała się Pawłowicz.

Posłanka dodała na zakończenie, że „Polacy nie chcieli »gości« zapraszanych przez PO i PSL, to pogonili to towarzystwo w wyborach, a Niemców na obronę nawet swego życia i zdrowia najwyraźniej już nie stać”.

Na kanclerz Merkel jakoś nie robią wrażenia barbarzyństwo,krwawe zamachy,zbrodnie też na dzieciach,powszechny już w…

Опубликовано Krystyna Pawłowicz 27 августа 2017 г.

WPROST.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*