Jarosław Kaczyński w pelerynie. To zdjęcie jest hitem w sieci

Fotografia, którą na swoim koncie na Twitterze zamieścił Joachim Brudziński podbija sieć. Jarosława Kaczyńskiego w takim przebraniu jeszcze nie widzieliście.

To ekipa z Władcy Pierścienia? Nie. Hiszpańska inkwizycja? Nie! To Jarosław Kaczyński i jego świta zdobywają jeden ze szczytów w grzbiecie głównym Pasma Radziejowej w Beskidzie Sądeckim.

– Na szczycie Koziarza z Jarosławem Kaczyński i Ojcem Zdzisławem Tokarczykiem🙂 Obstawiamy zakłady czy_ @gazetapl_news 1 – napisał na koncie Joachim Brudziński.

Stroje, w których zaprezentowali się panowie budzą skrajne emocje. Zarówno prawica, jak i lewica powinny jednak zgodnie przyznać, że prezes Kaczyński prezentując się w takiej stylistyce wykazał się zdrowym dystansem do swojej osoby.

https://twitter.com/PrawyPopulista/status/899359131538268165?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fjaroslaw-kaczynski-w-pelerynie-to-zdjecie-jest-hitem-w-sieci-6157361835579009a

Joachim Brudziński, Jarosław Kaczyński i ojciec Zdzisław Tokarczyk pozowali na tle wieży widokowej na Koziarzu.

– Mieliśmy „patriotyczne” peleryny i hart ducha, i pewność że pomimo deszczu Koziarz będzie nasz – relacjonował marszałek. I faktycznie – zdołali dotrzeć na sam szczyt góry znajdujący się 943 m n.p.m.

JOACHIM BRUDZIŃSKI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*