ISIS zapowiada piekło w europejskiej stolicy! Przerażające informacje o krwawych zamachach

Ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla Europy. Radykalni muzułmanie mordowali niewinnych cywilów na ulicach naszych miast i zrobią to ponownie. Nie wiadomo, kiedy nastąpi następny akt terroru, jednak ISIS zapowiedziało już, jakie miasta będą ich celem.

Nowe groźby pod adresem Europy i Zachodu padły z ust czarnoskórego bojownika, mówiącego z brytyjskim akcentem. W krótkim filmie zdradza, gdzie dojdzie do następnym mordów na Bogu ducha winnych ludziach. Całość dedykowana jest prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

– Jest to wiadomość do faraona obecnych czasów. Donaldzie Trumpie, może i obserwujesz Rakkę i Mosul, ale my mamy oko na Konstantynopol i Rzym. Za Bożym pozwoleniem zarżniemy was w waszych własnych domach – brzmi ostrzeżenie.

Film nagrano prawdopodobnie w Rakce, stolicy samozwańczego Państwa Islamskiego, podczas ostatnich starć pomiędzy jego bojownikami a Syryjskimi Siłami Demokratycznymi. Kurdyjski rzecznik międzynarodowej koalicji pod przewodnictwem USA walczącej z ISIS w Syrii powiedział, że SSD jest na najlepszej drodze, aby zająć południowy skraj miasta.

Sytuacja dżihadystów staje się coraz bardziej nieciekawa. Tracą oni kolejne połacie ziemi i jak widać walki przeniosły się już do ich stolicy, którą zawładnęli w 2013 roku. Można domyślać się, że im cięższe stanie się położenie Państwa Islamskiego tym większy nacisk położy ono na zastraszanie i działania terrorystyczne na Starym Kontynencie.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*