Motocykliście urwało głowę. Makabryczny wypadek w Lęborku

W niedzielę w godzinach popołudniowych doszło do makabrycznego wypadku drogowego w Nowej Wsi Lęborskiej. Jak podaje „Głos Pomorza”, motocyklista wyprzedzający kolumnę samochodów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył głową w słup po tym, jak zahaczył jeden z samochodów. Zginął na miejscu.

W niedzielę 9 lipca doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem 23-letniego motocyklisty w Lęborku. Po godzinie 15:00 motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Tragedia wydarzyła się na drodze wojewódzkiej nr 214. Według „Głosu Pomorza” motocyklista stracił panowanie kiedy zahaczył o samochód osobowy wyprzedzając kolumnę pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, podaje „Dziennik Bałtycki”. W pewnej chwili kierowca samochodu chciał skręcić w lewo, a motocyklista uderzył w jego zderzak. Straciwszy panowanie nad pojazdem, najprawdopodobniej uderzył głową w słup. Według „Radia Gdańsk” siła uderzenia była tak ogromna, że oderwała motocykliście głowę. Sierż. sztab. Adriana Arciszewska-Rybicka z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku powiedziała portalowi „Kontakt 24”, że kierowca auta był przeźwy. Ani on, ani jadąca z nim pasażerka nie odnieśli obrażeń.

SE.PL

Więcej postów

2 Komentarze

  1. Panie SE.PL prosze nastepnym razem przeczytac swoj art. zanim ponownie pan go wstawi chodzi o taki blad ,,kierowca auta był przeźwy. ,,

Komentowanie jest wyłączone.