Piosenkarka Cher o wizycie Trumpa w Polsce: Wybrał ten kraj bo jest w nim antyimigrancki rząd

Celebryci nie kryją się z krytyką pod adresem prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Do tego grona należy także popularna wokalistka Cher, która skomentowała wizytę Trumpa w Polsce.

Na swoim koncie na Twitterze, przyjazd Trumpa do naszego kraju, skomentowała piosenkarka Cher. Wokalistka skrytykowała nie tylko amerykańskiego prezydenta, ale także polski rząd.

„Trump pojechał do Polski po raz pierwszy, dlatego że tam też jest antyimigrancki, populistyczny, prawicowy rząd. Obiecali mu brak protestujących i spory tłum (nie taki jak u Obamy)” – napisała piosenkarka.

https://twitter.com/cher/status/882515016062181377?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fndie.pl%2Fpiosenkarka-cher-o-wizycie-trumpa-polsce-wybral-kraj-nim-antyimigrancki-rzad%2F

Internauci szybko zareagowali na wpis. Pojawiło się wiele głosów poparcia również z… Polski. Niektórzy zamieszczali zdjęcia z transparentem „Trump Precz”. Jednak większość osób krytykuje piosenkarkę za generalizację i opieranie się na fałszywych przekazach medialnych.

NDIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!