Mocne słowa prezesa Wisły do Kaczyńskiego. „Niech wyp… do Warszawy”

Miesięcznica pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego wywołuje nie lada zamieszanie na Wawelu. Jarosław Kaczyński każdego osiemnastego dnia miesiąca odwiedza grób brata w Krakowie. I do tej sytuacji odniósł się prezes Towarzystwa Sportowego Wisła, Piotr Dunin-Suligostowski. Mocne słowa działacza kosztowały go zawieszenie w pełnionych obowiązkach.

Artykuł „Kaczyńska odwiedziła grób rodziców. Zamieszanie na Wawelu” portalu KRKnews.pl dotyczył przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego na grób brata w miesięcznicę pogrzebu pary prezydenckiej. Pod tekstem pojawiły się mocne słowa działacza Białej Gwiazdy. – Niech przyjedzie skoro świt zabierze brata i wyp.. ..do warszawy – napisał Dunin-Suligostowski.

Prezes Wisły zagotował i w żołnierskich słowach zwrócił się do Jarosław Kaczyński!Wisła Can-Pack Kraków, Wisła Kraków,…

Nai-post ni KRKnews.pl noong Linggo, Hunyo 18, 2017

Obraził Jarosław Kaczyński, więc został zawieszony! Piotr Dunin Suligostowski (na razie) nie jest prezesem Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków

Nai-post ni KRKnews.pl noong Lunes, Hunyo 19, 2017

Znany z raczej wyważonego języka prezes Wisły dał się ponieść emocjom. Wulgarny wpis nie przeszedł bez echa. W poniedziałek został on zawieszony przez zarząd TS Wisła w pełnieniu obowiązku. Na stronie Towarzystwa pojawił się komunikat:

– Zarząd TS Wisła Kraków informuje, że w związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych podjął decyzję o zawieszeniu Pana Piotra Dunin-Suligostowskiego w pełnieniu funkcji Prezesa Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz funkcji członka Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. do czasu Jego powrotu z urlopu wypoczynkowego i złożenia stosownych wyjaśnień przed Zarządem Towarzystwa w ww. sprawie.

KRKNEWS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*