Makabra w Pomiłowie. Psy ZAGRYZŁY mężczyznę

Makabryczne zdarzenie miało miejsce (województwo zachodniopomorskie). 64-letni mieszkaniec gminy Sławno został zagryziony przez cztery psy. Mężczyzna był niepełnosprawny, poruszał się na wózku inwalidzkim. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.
O całej sprawie informuje Polskie Radio Koszalin. Dramat rozegrał się wczoraj w Pomiłowie. Niepełnosprawnego 64-latka zaatakowały cztery psy. Mężczyzna ze względu na to, że poruszał się na wózku inwalidzkim, nie miał szans na skuteczną obronę. Zwierzęta zaatakowały go, gdy właściciel wprowadzał kolegę na teren posesji. – Psy, które były na terenie tej posesji rzuciły się na mężczyznę. 64-latek zmarł. Ciało jest zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu jest weterynarz, który uśpi kundle – powiedziała sierżant Agnieszka Łukaszek z policji w Sławnie. Schwytane zostały trzy psy. Czwarty, który długo był poszukiwany, został odstrzelony przez policję.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że właściciel zwierząt próbował je bezskutecznie odgonić. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu, gdy wytrzeźwieje, złoży zeznania.
FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!