Tragedia w Tczewie. Nie żyje dwumiesięczne niemowlę

W poczekalni poradni ortopedycznej matka zauważyła, że chłopiec robi się siny na twarzy. Reanimacja w wykonaniu pracowników poradni oraz ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce nie uratowała dziecka.

Jak informuje radiogdansk.pl, rodzice przyszli ze swoim dwumiesięcznym dzieckiem do jednej z poradni ortopedycznych na wizytę kontrolną. W poczekalni matka zauważyła, że synek zrobił się siny na twarzy i przestał oddychać.

Z pomocą przyszli pracownicy poradni oraz wezwani na miejsce ratownicy, którzy prowadzili reanimację przez ponad godzinę. Niestety, bezskutecznie.

Sprawą zajęła się prokuratura. Jak dowiedział się portal radiogdansk.pl, śledztwo jest prowadzone w kierunku ewentualnego, nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. Śledczy zabezpieczyli dokumentację medyczną niemowlęcia i przesłuchują świadków tragedii. W czwartek ma się odbyć sekcja zwłok dziecka, która ustali przyczynę jego śmierci.

14agaMój synek miał bezdech, w wieku 4 miesięcy. Gdyby nie to, że byłam przy nim i od razu zobaczyłam, że coś się dzieje i gdyby nie moja mama, pewnie by nie …Czytaj całośćAaaByc moze sie udławiło mleczkiem. Sama mam pol rocznego synka i caly czas lekarze a tu nakarmic i czekac z pol godziny do odbica bo moj ulewal. Czasem wolalam …Czytaj całośćRitaBardzo współczuje rodzicom.. miałam podobna sytuacje na szczęście udało się dziecko uratować ale nigdy tego nie zapomnę i nie życzę nikomu ….

WP WIADOMOŚCI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*