BESTIALSTWO, które nie mieści się w głowie. Polka publicznie KATOWANA przez bandę na brytyjskiej ulicy

To nie jest nagranie ulicznego linczu w którymś z krajów muzułmańskich. To Wielka Brytania, podobno Europa.

Matka skatowanej dziewczyny, Ilona Iloniuk opublikowała w sieci nagranie, na którym widać jak jej córka jest brutalnie bita przez ok. 20-osobową bandę w parku w Peterborough – podaje Daily Mail. Poszło o jakiegoś głupiego SMS-a. Oprawcy Polki to głównie dziewczyny, murzynki, ale widać też białych.

20-letnia dziewczyna została szarpnięta za włosy i przewrócona. Potem tłum zaczął ją kopać, bić i skakać po niej. To cud, że w końcu udało jej się wyrwać i uciec i że odniosła przy tym tylko nie zagrażające życiu obrażenia. Ta horda mogła ja zamordować. Jedno celniejsze kopnięcie w głowę i już by nie żyła.

Dzisiaj w parku moja córka została pobita przez gang dziewczyn. Może ktoś z oglądających rozpoznaje którąś z osób biorących udział w pobiciu? Uważam, że rodzice powinni zainteresować się swoimi dziećmi i tym, co robią, ponieważ moja córka była jedna, a ich ponad – napisała Ilona Iloniuk.

Nagranie wywołało burzliwą reakcję w sieci. Ludzie nie mogą pojąć takiej eksplozji nienawiści i agresji. Mam nadzieję, że twoja córka wyjdzie z tego cało zarówno fizycznie jak i psychicznie. To jest przerażające i ciężko na to patrzeć – napisała pod filmem jedna z internautek, Haylea Armstrong.

Gdyby moja córka kiedykolwiek w czymś takim uczestniczyła to zawlókłbym ją za włosy prosto na policję – napisał inny czytelnik, Dawn Smith. Dodajmy, że na filmie widać też białych chłopaków, którzy zamiast powstrzymać tę przemoc patrzą na to i śmieją się. Daily Mailnie podaje, czy brytyjska policja wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Dodajmy, że na YouTube pojawiła się wersja, iż ofiara tego pobicia jest Litwinką. Portal Polaków z Wielkiej Brytanii Polish Express pisze jednak, że była to Polka.

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy też o pladze agresji i przestępczości, która opętała w Wielkiej Brytanii nawet małe dzieci.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/s33KO8JsvM4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

REPORTERS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*