CHAMSKIE ataki na rodzinę Wałęsów po śmierci Przemysława

Żałoba, niewypowiedziany ból i smutek jest teraz w rodzinie Wałęsów. Lech i Danuta Wałęsowie stracili jedno z ukochanych dzieci – syna Przemysława. Niestety, dla niektórych śmierć i rozpacz rodziny jest niczym. Chamskich wpisów i ataków na rodzinę zmarłego Przemysława Wałęsy nie brakuje w Internecie.

W mediach około 23.00 pojawiła się informacja o tym, że nie żyje jeden z synów Lecha Wałęsy. Przemysław Wałęsa zmarł w wieku 43-lat, został znaleziony wieczorem w swoim gdańskim mieszkaniu. Wiele osób rozumie, że żal po śmierci najbliższych jest ogromny, tym bardziej, że komuś umiera dziecko. W Internecie można znaleźć wiele słów wsparcia dla Lecha i Danuty Wałęsów, których dotknęła tragedia. Ludzie potrafią się wznieść ponad polityczne podziały i uszanować śmierć syna byłego prezydenta Wałęsy.

Niestety nie wszyscy. Na internetowych forach nie brakuje okropnych wpisów tych, którzy cieszą się ze śmierci Przemysława Wałęsy, a przy okazji w chamski sposób atakują Lecha Wałęsę. – Już miałam nadzieje że chodzi o Lecha Wałęsę, no nic bywa; Wielka sprawa naprawdę – w nieznanych okolicznościach umarł syn KAPUSIA Bolka :);  Tego gnoja nie szkpda.Wszyscy z smrodu wałęsów powinni zapić się na śmierć!!!; Bolek smial się ze smolenskiej katastrofy i z ludzi przezywajacych żałobę. Karma wróciła;  Bolek 5 lat temu mowil ze jedynie co udalo sie Lechowi Kaczynskiemu to smierc…Co teraz powie???;  K*** a a kogo to obchodzi rodzina esbeckiego kapusia; Nie bardzo rozumiem, dlaczego mamy wyrywać się z wyrazami współczucia komuś, kto z premedytacją oszukiwał Polaków przez długie lata. Opluwał Polskę i Polaków za granicą; Zachlał sie na smierć może jeszcze z Arłamowa została gorzoła. co TW Bolek nie wychlał – [pisownia oryginalna].

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

  1. Nie potrafi? ocali? swojego syna alkoholika który prosi? go o pomoc i kogo wy chcecie szanowa? ubeka kapusia konfidenta przez którego mam dzisiaj w Polsce dla mnie bolek to ?mie? a ?a?uj? tylko tego ch?opaka bo kto wie czy przez to zaklamane ?cierwo blokowe si? nie przekrecil ,a i przypomnijcie sobie katastrof? jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*