Dariusz Michalczewski zatrzymany przez policję! Narkotyki i awantura domowa

Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję! Były mistrz świata w boksie zawodowym miał stosować przemoc w domu oraz posiadać narkotyki. Na razie nie wiadomo wiele o tej sprawie, ale wszystko funkcjonariuszom zgłosiła małżonka „Tigera”. Michalczewskiemu nie postawiono na razie żadnych zarzutów.

Dariusz Michalczewski według „Dziennika Bałtyckiego” został zatrzymany przez policję w środę popołudniu. Dziennikarze nieoficjalnie dowiedzieli się, że funkcjonariuszy o agresywnym zachowaniu „Tigera” w domu poinformowała żona byłego zawodowego mistrza świata w boksie. 48-latek został przewieziony na komendę. Może mieć jednak znacznie większe problemy niż domowa awantura. Zabezpieczono bowiem przy nim 0,3 grama kokainy.

Policja odmawia oficjalnego potwierdzenia, że chodzi o byłego pięściarza z Trójmiasta. – Dzisiaj po południu policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie substancji zabronionych. Mogę powiedzieć, że zgłoszenie dotyczyło awantury domowej, nie mamy jednak formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa od osoby zgłaszającej – zastrzegła Aleksandra Siewert, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*