Totalny ODLOT Kijowskiego! „Terroryzm chrześcijański” jest groźniejszy od islamskiego

Lider KOD skompromitował się dzisiaj zupełnie. Na antenie radia TOK FM stwierdził, że terroryzm islamski w porównaniu do terroryzmu chrześcijańskiego (!) nie jest zagrożeniem. Panie Kijowski – po pierwsze: chrześcijanie nie organizują zamachów terrorystycznych w imię walki z innymi religiami czy też niewiernymi.

Po drugie: warto znać twarde dane Europolu, a te są jednoznaczne – w 2015 roku na 151 ofiar zamachów terrorystycznych w UE, aż 150 to ofiary islamskich ekstremistów!

Nie wiem co Mateusz Kijowski bierze (albo co przestał brać), ale jego dzisiejszy występ na antenie radia TOK FM musi budzić nasze zastanowienie, czy mamy do czynienia z osobą w pełni świadomą wypowiadanych przez siebie słów. Pytany o ostatnie islamskie zamachy w Europie lider KOD zauważył:

„Kiedy mówimy o terrorystach islamskich to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich, czy innych wydarzeń to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem. Medialnie to się dobrze sprzedaje, bo można to powiązać z wędrówką ludów”.

Po chwili zaś dodał do tego:

„Gdybyśmy mieli zdefiniować o co chodzi w tych zamachach, to chodzi o fundamentalizm, którego się boimy. Boimy się fundamentalizmu islamskiego, chrześcijańskiego, czy fundamentalizmu Erdogana, czy PiS-u”

Nie wiem jak Państwo, ale ja boje się fundamentalizmu Mateusza Kijowskiego. Jeśli mówił to na poważnie, to mnie jego słowa przeraziły…

NIEWYGODNE.INFO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*