Samochód uderzył w słup. „Nie żyje kierowca”

Poważny wypadek na ulicy Zabranieckiej. Zderzyły się dwa auta, a jedno z nich uderzyło w słup. Fiat jest doszczętnie zniszczony. – Kierowca nie żyje – informuje policja. Są utrudnienia w ruchu.

 

– Do wypadku doszło na ul. Gwarków 3 (tuż obok Zabranieckiej), około godz. 6.55. Zderzyły się dwa samochody fiat i audi. Kierowca jednego z nich był wycinany. Niestety nie udało się go uratować – potwierdza Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

– Po zderzeniu fiat trafił w słup wysokiego napięcia. Samochód jest doszczętnie zniszczony – informuje Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. – Kierowcy audi nic poważnego się nie stało, miał zadrapaną rękę – dodaje.

Jak informuje policja, kierujący audi był trzeźwy.

Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. – Czekamy na przyjazd prokuratora, pod którego kierownictwem prowadzone będą dalsze czynności – mówi Rafał Retmaniak.

Utrudnienia w ruchu

Kierowcy poruszający się w tamtej okolicy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Ulica Zabraniecka jest zamknięta od ul. Chełmżyńskiej do ul. ks. Anny, w obu kierunkach.

Utrudnienia dotyczą też pasażerów komunikacji miejskiej. Jak czytamy na stronie ZTM: „Autobusy linii 138 i 338 jadące w kierunku krańca Zajezdnia Utrata skrócone zostały do przystanku Utrata 02”.

tvn24.pl

Więcej postów