Fala agresji wobec Polaków w Anglii

Po decyzji Brytyjczyków o opuszczeniu Unii Europejskiej na Wyspach narasta nagonka na imigrantów. W tym na naszych rodaków, których setki tysięcy mieszkają tam i pracują.

 W tworzeniu atmosfery szczucia rdzennych Brytyjczyków na Polaków prym wiedzie najbardziej poczytna gazeta „The Sun”. Przestańcie! Na razie są docinki, wulgaryzmy, malowanie sprejem po polskim ośrodku, ale już w weekend w nocy przy Upton Park ktoś pobił dwóch mężczyzn – ojca i syna. Tylko dlatego, że są Polakami!

Co z tego, że wy, najważniejsi brytyjscy politycy przepraszacie teraz Polaków za te ataki? Referendum pokazało, że nie macie wpływu na dusze i umysły swoich rodaków. Ma go za to „The Sun”, które oficjalnie wsparło wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Nie dajcie sobie wmówić, drodzy Anglicy i Walijczycy, że za wasze porażki odpowiadają imigranci. Dlaczego tak traktujecie ludzi, którzy na Wyspach pracują na wasze bogactwo? I bardzo często mają pracę, której nikt z was nie chciał?

Nawet kiedy wasi obywatele regularnie zachowywali się jak bydło na krakowskim Rynku, sikając i wymiotując na wiekowe trotuary, nikt nie wysyłał ich ani do domu, ani do obory. Zostawcie więc teraz w spokoju naszych rodaków! Chcieliście Brexitu? Bierzcie się nie za Polaków, ale do roboty. Bo wszystkie prognozy pokazują, że nie będzie wam lekko…

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*