„Tusk w ŻAŁOBIE” – Pawłowicz OSTRO po meczu z Niemcami

Wczorajszy mecz Polska – Niemcy rozgrzał wszystkich kibiców. I chociaż w ciągu 90 minut nie padła ani jedna bramka, to dla polskiej reprezentacji remis z niemiecką drużyną był sukcesem. Zmagania podopiecznych Nawałki z wypiekami na twarzy oglądała posłanka Krystyna Pawłowicz, która relacjonowała mecz na Facebooku. Nie obyło się przy okazji bez drwin z Donalda Tuska!

 

Krystyna Pawłowicz to kibic z prawdziwego zdarzenia. Pokazała to w rozmowie z „Super Expressem”, gdy oceniała naszych piłkarzy przed meczem z Niemcami, a potwierdziła w czwartkowy wieczór. – Chciałabym żeby Lewandowski dobrze zagrał i przede wszystkim żeby nie bał się Niemców – mówiła nam. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości od rana przeżywała starcie polskiej drużyny: – Dziś wieczór: POLSKA – NIEMCY /mistrzowie świata/ KAŻDY wynik,z wyjątkiem naszej przegranej, będzie bardzo dobry. Niemcy są chyba przereklamowani. A z ich trenerem nie ma co się jakoś specjalnie witać…- napisała na Facebooku, nawiązując do wpadki niemieckiego selekcjonera. Zasiadła więc przed telewizorem, by obejrzeć mecz.

Emocje towarzyszyły jej od pierwszych minut gry, a po gwizdku kończącym mecz postanowiła podzielić się swoją radością z remisu. Umieściła wpis, w którym zwróciła uwagę na Lewandowskiego i Fabiańskiego: – Na razie już PODOLSKI wystraszył się naszego LEWANDOWSKIEGO. Dobry początek. Pierwsza połowa dobra. Szanse ciągle wyrównane, choć Niemcy ciut bardziej aktywni. Ale ciut. Druga połowa jak równy z równym. FABIAŃSKI !!! – ekscytowała się posłanka. Co ciekawe mecz stał się dla posłanki Pawłowicz także okazją do… wbicia szpilki Donaldowi Tuskowi! Pawłowicz nie zapomniała o nim i złośliwie napisała: – Na 99 % gramy dalej ! HURRA !!! Niemcy przereklamowani, Tusk w żałobie.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów