Na oczach matki próbował porwać dziecko. OKROPNE WIDEO

Mężczyzna chciał porwać 13-letnią dziewczynę ze sklepu w biały dzień w miasteczku Hernando na Florydzie. Na szczęście nastolatka nie była sama, a matka dziewczyny szybko zareagowała na te sytuację. Chwyciła córkę za nogi i przytrzymała tak mocno, że niedoszły porywacz porzucił ofiarę i uciekł.

 

– Służę 10 lat i w życiu czegoś takiego nie widziałem – powiedział sierż. Behnen, który pomógł złapać mężczyznę, którego zidentyfikowano jako Craiga Bonello. Podczas zakupów, na które matka wybrała się razem ze swoją 13-letnią córką, napastnik nagle chwycił dziewczynę i zaczął uciekać. Ofiara przewróciła się, a na pomoc rzuciła się matka.

Kiedy Bonello zrozumiał, że nie wygra w starciu z kobietą, wybiegł ze sklepu na dwór. Wówczas podążył za nim sprzedawca, który już na ulicy zawiadomił przypadkowo napotkanego policjanta o zdarzeniu. Napastnik szybko został złapany. Funkcjonariusz nie mógł się nadziwić zachowaniu niedoszłego porywacza oraz twierdził, że nigdy nie słyszał, by ktoś próbował dokonać porwania w takim miejscu i takiej sytuacji.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/tbg1e4zFlIM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*