SZOK! Uchodźca z Erytrei poderżnął gardło 7-letniej dziewczynce!

Do bestialskiej zbrodni doszło w szwedzkim Upplands-Bro. Ofiarą Erytrejczyka jest siedmioletnia rdzenna Szwedka – zdarzenie miało miejsce podczas nieobecności rodziców w domu.

 Uchodźca z Erytrei przebywał w Szwecji dziesięć miesięcy, wcześniej wynajmował mieszkanie w domu rodziny bestialsko zamordowanej dziewczynki. Z nieznanych powodów włamał się do mieszkania, gdy nie było rodziców – zamknął dziewczynkę w łazience i tam zaczął podrzynać jej gardło.

Ciotka usłyszała straszliwe odgłosy i wezwała pomoc sąsiadów. Gdy weszli do domu znaleźli już martwe ciało i 36 letniego uchodźcę, który nie uciekł z miejsca zdarzenia.

Podczas policyjnego przesłuchania mężczyzna obrał linię obrony chorego psychicznie ze względu na prześladowania w jego kraju. Próbował przekonać władze, że cierpiał na halucynacje i paranoję.

Uchodźca z Afryki nie zostanie deportowany, ponieważ według urzędu migracyjnego w Erytrei panuje dyktatura. Podatnicy będą zmuszeni utrzymywać mordercę w zakładzie karnym.

Erytrejczyk Gebru musi także wypłacić odszkodowanie dla rodziców zamordowanej dziewczynki – 182 tys. koron szwedzkich. W jaki sposób wypłaci taką sumę? Tego nikt nie wie.

AVPIXLAT.INFO / FRIATIDER.SE

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*