Kamiński przygotuje prezydenta do debat

Alarm w PiS! Michał Kamiński (43l.) oficjalnie wchodzi do sztabu Bronisława Komorowskiego (63 l.).

Według naszych informacji – były spin doktor PiS – zajmie się przygotowaniem prezydenta do telewizyjnej debaty, która już w tę niedzielę przeprowadzą TVP i Polsat. Andrzej Duda (43 l.) ma prawo się bać: Kamiński jego sztabowców i polityków PiS zna przecież jak nikt inny.

Bezpośrednie starcie prezydenta Bronisław Komorowskiego z dobrze wypadającym w mediach Andrzejem Dudą może okazać się rozstrzygające dla wyniku wyborów. Tego pojedynku ludzie Komorowskiego boją się wręcz panicznie. Dlatego na ratunek rusza nielubiany, ale zaprawiony w kampanijnych bojach Michał Kamiński.

Kamiński dobrze zna i Andrzeja Dudę, i sztabowców PiS. Jako spin doktor PiS wraz z Adamem Bielanem (41 l.) był autorem kilku pomysłów podczas zwycięskiej kampanii Lecha Kaczyńskiego (†60 l.) w 2005 r.: słynnego klipu z pustą lodówką czy też podziału na Polskę liberalną i solidarną. Dlatego sztabowcy PiS ogłosili alarm. – Jeżeli prezydent jest zdeterminowany, to Michał może sporo zrobić – powiedział nam jeden z polityków PiS.

fakt.pl

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

5 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*