Dzieci Bronisława Komorowskiego włączyły się do kampanii

„Dzień dobry, pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami” – tak zaczyna się film, którym dzieci Bronisława Komorowskiego zachęcają do głosowania na swojego ojca podczas II tury wyborów prezydenckich.

 

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/rJ6ADq1yTgc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Nasze życie jest zupełnie normalne. Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne, co w naszym życiu jest nietypowego to to, że nasz tata jest prezydentem – dodaje jedna z córek prezydenckiej pary.

My też naprawdę nie zawsze we wszystkim się z nim zgadzamy, ale znamy go i wiemy, że totalnie zależy mu na Polsce – zapewnia druga.

Jak napisały w internecie dzieci Bronisława Komorowskiego, filmik powstał wyłącznie z ich inicjatywy. Nagrali go i zmontowali sami z pomocą przyjaciół filmowców.

Zdecydowaliśmy się to zrobić, pomimo że dotąd konsekwentnie unikaliśmy wystąpień publicznych i cenimy sobie naszą prywatność. Co więcej, choć zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to proste, będziemy się starali zachować ją także w przyszłości. Wiemy jednak, że jest to ważny moment. Naprawdę dużo zależy od tego, jaką wspólnie podejmiemy decyzję 24 maja – napisały w internecie dzieci Bronisława Komorowskiego.

rmf24.pl

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. To nic nie da, za pó?no. Oddajcie tatusia, brata, szwagra czy kim on tam jest w tej chorej rodzinie do jakij? kliniki na obserwacj?. Bronek przechoidzi typowo analfabetyzm wtórny, albo pocz?tki alzhaimera,albo perkinsona, albo zwyk?y debil

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*