Kukiz kpi z Komorowskiego!

Bronisław Komorowski robi, co może, żeby zdobyć poparcie Polaków. Po przegranej z Andrzejem Dudą i fenomenalnym wyniku Pawła Kukiza prezydent chce zyskać w oczach wyborców muzyka. Tymczasem były lider Piersi postanowił zakpić z Komorowskiego!

 

Po tym, jak dość nieoczekiwanie okazało się, że Paweł Kukiz zyskał aż 20,8 proc. poparcia, Bronisław Komorowski zadeklarował poparcie dla Jednomandatowych Okręgów Wyborczych! Co na to muzyk? Postanowił odpowiedzieć spotem.

– Wyniki pierwszej tury wyborów zmotywowały prezydenta do uwiarygodnienia się (…) Będzie walczył o wyborców Pawła Kukiza. Obawiamy się, że będzie chciał odsunąć od władzy PO. Widać, że pan prezydent niespecjalnie ogarnia o co chodzi w całym ruchu Pawła Kukiza – słyszymy w spocie zatytułowanym „Budzik dla Komorowskiego”.

Autorzy nagrania wyśmiewają urzędującą głowę państwa. Jak? Choćby przez „doklejenie” głowy Komorowskiego do archiwalnych zdjęć z zadym czy koncertów rockowych. W materiale zobaczymy też tweety z konta prezydenta czy nagrania z agresywnymi wypowiedziami Stefana Niesiołowskiego z czasów kampanii prezydenckiej przed I turą wyborów. Pojawia się nawet fotografia prezydenckiego doradcy – Tomasza Nałęcza, który… dłubie w nosie!

– Jak to powiedział pan prezydent: mam nadzieję, że wyborcy nie nabiorą się na nieświeżą kiełbasę wyborczą – podsumowuje lektor.

fakt.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Krzysztof Stanowski: „Powiedzcie Komorowskiemu, ?e ju? jest zarz?dzone jedno referendum i wystarczy. O takie: „Czy Komorowski powinien by? dalej prezydentem?”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*