Tusk straszy Polaków Putinem. Wcześniej się z nim ściskał

Premier Tusk próbuje grać na negatywnych emocjach i straszy Polaków. Tym razem straszy Putinem z którym jeszcze kilka lat temu ściskał się i mówił, że trzeba mieć zaufanie do Rosji, a Putin jest przyjacielem Polski – powiedział na antenie radiowej Jedynki poseł PiS Andrzej Duda.

 

Duda stwierdził, że Tusk powinien się zdecydować, że Putin stanowi dla Polski zagrożenie, czy jest naszym przyjacielem. – Widać pan premier nie bardzo jest stabilny w swoich poglądach – powiedział polityk PiS.

Na Radzie Krajowej PO, Donald Tusk mówił m.in. o tym jak ważne będą wybory do Parlamentu Europejskiego. „Te wybory być może są o tym, czy dzieci w Polsce 1 września w ogóle pójdą do szkoły” – mówił premier.

 – Dzieci na pewno pójdą 1 września do szkoły, a premier Tusk i jego ekipa powinni odejść, bo zachowują się niepoważnie. Donald Tusk próbuje grać na negatywnych emocjach, bo to jedyne co mu pozostało – stwierdził Duda.

W ocenie polityka PiS na pierwszym miejscu powinno stawiać się polskie sprawy. Według posła PiS kluczem do sukcesu w wyborach będzie ciężka praca oraz mówienie o faktach. – Po 6 latach rządów, Donald Tusk i jego ekipa są już tak skompromitowani, że wystarczy mówić o faktach, bo one są ich największym wrogiem – powiedział Duda.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*