Bartłomiej Misiewicz OSTRO o gen. Waldemarze Skrzypczaku: "Był skażony genetycznie"

b_360_240_16777215_00_images_34tv9723n75h5h.png

Wczoraj Bartłomiej Misiewicz na swojej stronie na Facebooku ostro skrytykował gen. Waldemara Skrzypczaka i ogłosił złożenie skargi do MON w sprawie pozbawienia Skrzypczaka stopnia generalskiego. Ten skandaliczny post został dzisiaj usunięty z portalu, ale wiadomość została masowo rozpowszechniona przez użytkowników Twittera.

b_360_240_16777215_00_images_C3j7qg625GWQAA7pBr.jpg.jpg

Podajemy treść tego postu:

Proszę dać mi spokój!!! Kolejny Generał moralista ktory przysięgał na wierność Związkowi Sowieckiemu tworzy bzdury na mój temat. Kim jest gen. Waldemar Skrzypczak?

Skrzypczak dorastał na typowym wojskowym osiedlu w Kołobrzegu, gdzie jego ojciec służył w 32 Pułku Zmechanizowanym.

Czteropiętrowe betonowe bloki, trochę zieleni, obok jednostka. Był początek lat 70., ojciec chodził w pięknym zielonym mundurze, dowodził ludźmi. Każdy chłopak na osiedlu chciał wtedy zostać żołnierzem, więc razem z kolegami bawili się w wojnę, bo w nic innego nie wypadało się bawić w prywatnych koszarach.

Za pierwsze własne pieniądze kupił mundur. Miał 17 lat, kiedy ojciec zabrał go na poligon. To było coś: czołgi, ostrzał, prawdziwe akcje bojowe. Czy miał świadomość, że to tylko atrapa, że to "cudne wojsko" nie wygrałoby nie tylko żadnej wojny, ale nawet bitwy?

Że tak jak w Polsce jaruzelskiej na kartki były mięso, papierosy czy wódka, tak w jaruzelskiej armii "na kartki" były paliwo i amunicja? Wiedział, nie wiedział - bez znaczenia. Był skażony genetycznie: ojciec oficer, dziadek oficer, pradziadek służył w carskiej armii.

Dzisiaj złożyłem skargę do MON w sprawie pozbawienia stopnia generalskiego Waldemara Skrzypczaka.

 

Komentarze  

#39 krzysztof 2017-02-10 20:09
Tego zarozumialca Ptysia wysłać do wojska na
takie konkretne przeszkolenie, ale takie jak było kiedyś. Wstawić tak w dupę żeby zapomniał
jak się nazywa.
#38 KRZYSZTOF 2017-02-07 20:57
Ten chłopczyk nazwany ptysiem ,za bardzo spina pośladki przed antosiem
#37 Piotr 2017-02-06 13:51
Miśkowi coś się pomyliło, albo ten alkohol mu zaszkodził. Ten człowiek nie ma honoru, podobnie jak Macierewicz nie ma wstydu zatrudniać takiego trutnia, który swoją postawą i brakiem kultury kompromituje Ministerstwo Obrony Narodowej, PiS i Wielkiego Prezesa Kaczyńskiego. Zaczyna się poważnie zastanawiać, czy po tym wszystkim, co ostatnio obserwujemy w tym resorcie warto oddawać głos na tą partię. myślę, że wielu wyborców zaczyna żałować dokonanego wyboru. chłop bez wykształcenia jest odznaczany jak bohater narodowy, poniża się i degraduje generałów, oficerów Wojska Polskiego przez takiego niedorobieńca. Panie Prezes, odwołajcie Misia, najwyższa pora
#36 Zofia 2017-02-06 08:42
Panie Misiewicz czy Pan w ogóle wie co Pan mówi i czy bierze Pan odpowiedzialnoś ci za swoje słowa.Jako młody człowiek żyjący w lepszych czasach z dostępem do wszelakiej wiedzy nie ma Pan zielonego pojęcia o niczym .Dziwię się że został Pan zatrudniony w takiej instytucji i na takie stanowisko .Wstyd mi za decydentów .Ta decyzja to żenada .Kompromituje Pan instytucję MON i Wojsko Polskie.Proszę mocno zastanowić się nad tym. Z poważaniem ,chociaż Pan nie szanuje nikogo i niczego.
#35 Leszek Boronski 2017-02-03 09:47
Misiu ...idż ty lepiej na dyskotekę...moż e uda ci się jakąś panienkę poderwać , choć będzie musiała być bardzo pijana...a za wojsko to ty się nie bierz bo nawet do obierania ziemniaków się tam nie nadajesz...
#34 Bogdan Kułakowski 2017-02-02 21:47
Mój przyjaciel gen.Tadeusz BUK (zginął w tupolewie) jako kapitan a mój dowódca na odprawie zjebutał mnie- wtedy majora. Wstałem natychmiast wyszedlem jebnąwszy drzwiami lejąc na- Proszę wracać ! Nie skończyłem! ... Tego samego dnia zostałem wezwany przez adiutanta do gabinetu Tadzik na wejściu podał rękę Panie majorze przepraszam więcej się nie powtórzy To był początek naszej znajomości Panowie żołnierze do klubu wybranych trzeba być facetem mądrą głową i zasadami. Pozdrawiam panie generale
#33 hosse qra 2017-02-02 17:44
mysiu pysiu z kad sie wzioles nie wiem przed kim klekales a komu sie wyginales ja z checiom kopnol bym cie w dupe przeginasz ...nie szanujesz generala ktory ma bodaj najwiekszy AUTORYTET wsrod zolnierzy obecnych i bylych mysle ze zasmarkaty jestes do wyrazania opini o tym czlowieku
#32 kita 2017-02-02 16:18
Pan MISIEWICZ ma mleko pod nosem a wypowiada się na temat Pana Generała
#31 Emilia Rudolf 2017-02-02 13:33
Wstydzę się za Misiewicza. Czy ten Macierewicz rozumu nie ma i nie widzi kto to jest ten bufon, gówniarz. Wstyd. Tyle jest inteligentnych młodych chłopców, nie pojmuje.
#30 Antoni 2017-02-02 06:53
Debil co tu więcej powiedzieć
#29 Edward 2017-02-02 06:40
Jak taki imbecyl morze wystopic o pozbawienie stopnia generalskiego tak szanowanemu dowodcy , cham misiewicz ma dobrego nauczyciela drogiego debila
#28 elzbieta 2017-02-02 06:34
Jakim prawem takie nic wypowiada się na temat generała.niech pędzi do Rydzyka na "studia" .
#27 Andrzej Szczygla 2017-02-02 06:27
Słowo jednego z najlepszych generałów ostatniej dekady przeciw słowu jakiegoś misiewicza- dokąd zmierzasz Polsko???
#26 Ewa 2017-02-01 23:39
Misiaczku,
Ty jednak oprocz duzych kompleksow, bo miales zapewne tylko olowiane zolnierzyki do zabawy w wojsko to jeszcze jestes kompletna noga z biologii. Ktory nauczyciel Cie wypuscil z liceum z taka nedza wiedza z przedmiotow scislych?
#25 maria sokolinska 2017-02-01 22:50
ten niedouczony pan nawet nie pofatygował się zeby sprawdzić ,ze osiedle na którym mieszkał gen.Skrzypczak nie było żadnym osiedlem zamkniętym tylko typowym osiedlem na którym tylko jeden blok był wojskowy a jednostki wojskowe były w zupełnie innej części miasta.I ten pan niemota chyba powinien wiedzieć ze w tamtych czasach nie było konsol,komputer ów a nawet telefonów komorkowych więc dzieci a w szczególności chłopcy bawili się w wojnę ,podchody ,palanta itd.
#24 Dania 2017-02-01 22:45
Misiu! Wielkie łajno masz ty w pysiu!
Ty ikony wciąż obrażasz,
I na śmieszność się narażasz!
Nic nie umiesz, wygląd knura,
Daj ty lepiej w puszczę nura!
Tam cię dziki przywitają,
Bo niezwykły instynkt mają!
Dziobnąć kłami głupka w pupę
zepchnąć na kamieni kupę,!!!!!!!
By hamować twoją butę!!!!!!
#23 Michał 2017-02-01 22:11
W całej rozciągłości popieram Pana Denzela.Dodam do tego że jako były żołnierz zawodowy stoję murem za Panem generałem Skrzypczakiem .Wspaniały dowódca kompetentny generał i dobry człowiek.Jak ten imbecyl(misiek) ma czelnośc oceniać w ten sposób Pana Generała . Ty gnoju jak skakałeś ojcu z jajka na jajko to Pan Generał dowodził wojskiem.A może ty jesteś z probówki i masz dziurę w mózgu.To jest skandal.Ten gnój ubliża nie tylko Panu generałowi ale też wielu tysiącom kadry zawodowej. Panowie generałowie zróbcie z tym coś
#22 Krzysztof 2017-02-01 20:30
za komuny nazywali mnie wariatem i niespełna rozumu, za moje wypowiedzi.
Później to ja nosiłem głowę do góry.
Ważne, aby być człowiekiem dla drugiego człowieka, a tępym wykorzystującym czas pewnej opcji. Nie wszędzie będzie piasek aby głowe schowac
#21 Zdzisław Kolano 2017-02-01 20:15
Jak taki tępy KUTAS może zabierać głos w sprawie generała. Przecież debilu nie sięga mu do pięt!!! Poczekaj jeszcze trochę a zobaczymy czy uda Ci się ukryć imbecylu
#20 Wiesław 2017-02-01 19:27
Pan Misiewicz jest debilem co stwierdzam ponad wszelką wątpliwość. Nic dziwnego że w wieku 27 lat nie potrafi skończyć żadnej szkoły wyższej.