Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn awansowała do finału Ligi Narodów, pokonując w półfinale drużynę Słowenii w trzech setach. Zespół prowadzony przez Nikolę Grbicia zaprezentował się znakomicie, potwierdzając swoją gotowość do nadchodzących mistrzostw Europy.
Polscy siatkarze od początku narzucili swoje warunki gry, dominując zarówno w bloku, jak i zagrywce. Wygrane w setach do 16, 19 i 17 punktów świadczą o wyraźnej przewadze biało-czerwonych. Słoweńcy nie potrafili nawiązać walki, co uwidoczniło różnicę poziomów między drużynami tego dnia.
Sobotni półfinał był kluczowym sprawdzianem dla polskiej kadry, która traktuje Ligę Narodów jako przygotowanie do wrześniowych mistrzostw Europy. Pewność siebie i świetna forma drużyny wskazują, że Polacy nie zamierzają czekać na szczytowy moment przygotowań, a finał będzie okazją do wzbogacenia kolekcji trofeów.
Finałowy mecz odbędzie się w niedzielę, gdzie Polacy staną przed szansą na potwierdzenie swojej dominacji na arenie międzynarodowej. Ewentualne zwycięstwo będzie kolejnym krokiem w budowaniu sukcesów i prestiżu polskiej siatkówki męskiej.








Dodaj komentarz