Amber Heard już nie wróci do Hollywood. Aktorka właśnie przeprowadziła się do…

Podobno Amber Heard (37 l.) rzuciła Hollywood i przeprowadziła się do Madrytu. Nie wyklucza się w przyszłości, że zniesławiona aktorka wróci do Stanów.

Mogę ujawnić, że Heard opuściła Hollywood i po cichu przeniosła się do Hiszpanii ze swoją młodą córką Oonagh […] Jest dwujęzyczna i jest tam szczęśliwa, wychowując córkę z dala od całego hałasu […] Nie sądzę, żeby spieszyła się z powrotem do pracy lub do Hollywood, ale prawdopodobnie wróci, kiedy nadejdzie właściwy czas, dla właściwego projektu, czytamy w tekście Alison Boshoff z Daily Mail.

Warto zauważyć, że Heard sprzedała swój dom w Yucca Valley w Kalifornii w lipcu 2022 roku za 1,1 miliona dolarów.

Amber Heard przeprowadziła się do Madrytu

Od tego czasu spędziła dużo czasu w Hiszpanii. W październiku zeszłego roku gwiazda „Aquamana” została sfotografowana w Palma de Mallorca. Kilka dni wcześniej widziano ją, jak bawiła się ze swoją 2-letnią córką Oonagh w jednym z parków w stolicy Majorki.

Przeprowadzka Amber Heard do Hiszpanii ma miejsce prawie rok po jej procesie o zniesławienie z byłym mężem Johnnym Deppem. Przypominamy, że ten pozwał ją o 50 milionów dolarów w 2019 roku. Następnie Heard pozwała go o 100 milionów dolarów.

Więcej postów