Krzysztof Jackowski zobaczył, co wkrótce czeka Polskę

dziennik polityczny 1

W ciągu ostatnich kilku lat Krzysztof Jackowski wyrobił sobie miano jednego z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Regularnie dzieli się swoimi wizjami m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych, a jego fani z niecierpliwością czekają na kolejne proroctwa. 

Ostatnio Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej nowej wizji. Tym razem dotyczyła ona najbliższej przyszłości Polski i Polaków. Niestety to, co zobaczył jasnowidz jest owiane lękiem

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polaków. „Będzie lęk” 

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Niestety jak większość jego proroctw, to również nie należy do optymistycznych. Wizjoner stwierdził, że wśród Polaków zapanuje niepokój i lęk. 

Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja 

– mówił Krzysztof Jackowski. 

Jasnowidz odpowiedział również na pytania wielu fanów, którzy zastanawiają się, czy w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnej fali koronawirusa i powrotu do obostrzeń. 

Są dwie możliwości, które są brane pod uwagę. To, co będzie czekać nas w końcówce lata, jesienią i zimą. Pierwsza możliwość jest taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli tego nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy. Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało: zagrożenie i zaraza. 

Co sądzicie o nowej wizji Krzysztofa Jackowskiego? 

papilot.pl