Rodzina królewska ukrywa skandal związany z Meghan Markle? Wiadomo, o co może chodzić!

Rodzina królewska ukrywa skandal związany z Meghan Markle? Wiadomo, o co może chodzić!

Skandal związany z życiem Meghan Markle zamieciony pod dywan przez brytyjską rodzinę królewską?! Jak pisze Sunday Times of London, Pałac Buckingham ukrył rezultaty pewnego wewnętrznego śledztwa, które toczyło się w związku z oskarżeniami wysuwanymi wobec żony księcia Harry’ego. Informacje te mają być tajne, a królowa poleciła nigdy nich nie odtajniać dla dobra brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiadomo, co co może chodzić!

Kiedy Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym zamieszkała w Londynie, od razu między nią a resztą brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęło iskrzyć. Meghan chciała być postrzegana jako charyzmatyczna osoba, która zmodernizuje monarchię i podbije serca ludzi niczym księżna Diana, a tymczasem stała się obiektem zdecydowanie nieżyczliwych plotek. W końcu grupa byłych i obecnych pracowników rodziny królewskiej oskarżyła Meghan i Harry’ego na łamach „The Times”, a potem także „Mirror”, o mobbing i doprowadzenie kilku osób do odejścia z pracy i załamania nerwowego.

Meghan Markle dręczyła pracowników? Śledztwo utajnione

Królowa Elżbieta II poleciła wówczas wszcząć bezprecedensowe wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie. Było to już ponad rok temu. W międzyczasie Meghan Markle i książę Harry zdążyli dawno wyjechać z Wielkiej Brytanii i osiedlić się w USA, gdzie udzielili paru wywiadów mocno krytycznych wobec rodziny królewskiej. Pałac odrzucał oskarżenia m.in. o rasizm. A co z mobbingiem? Czy Meghan naprawdę dręczyła pracowników?

Tego możemy już nigdy się nie dowiedzieć. Jak pisze Sunday Times of London, Pałac Buckingham ukrył rezultaty wewnętrznego śledztwa, które toczyło się w związku z oskarżeniami wysuwanymi wobec żony księcia Harry’ego. Informacje te mają być tajne, a królowa poleciła nigdy nich nie odtajniać dla dobra brytyjskiej rodziny królewskiej i poszanowania prywatności pokrzywdzonych. Trudno z tego wywnioskować, czy Meghan była winna, czy też może śledztwo ujawniło winę kogoś innego. Podobno chodzi o trzy osoby będące niegdyś pracownikami rodziny królewskiej i zmuszone do odejścia z pracy po rzekomych konfliktach z Sussexami. Być może kiedyś doczekamy się wywiadu o Meghan w ich wykonaniu.

PAP
Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!