Tadeusz Rydzyk śmiga toyotą po starówce. Sam prowadzi auto

Ojciec Tadeusz Rydzyk, który w tym roku skończył już 77 lat jest w doskonałej formie psychofizycznej. W minioną środę (15 czerwca) w Toruniu sam prowadził swoją toyotę. Najwidoczniej liczba 77 jest też dla niego podwójnie szczęśliwa. Najbardziej znany zakonnik w Polsce dopiero po ukończeniu 77 lat będzie zarabiał co najmniej 20 milionów rocznie na sprzedaży ciepła ze swojej geotermii. Ta zaś została zbudowana za pieniądze z dotacji z Unii Europejskiej. Tadeusz Rydzyk – redemptorysta, szef Radia Maryja i Telewizji Trwam – to najbardziej znany i wpływowy duchowny w Polsce.

W środę przed Bożym Ciałem (15.06.2022) ojciec Tadeusz Rydzyk około południa jeździł toyota auris po toruńskiej starówce. Toyotę, którą porusza się zakonnik ma już kilka lat. Dyrektor swój samochód zaparkował pod katedrą świętych Janów w Toruniu. Tadeusz Rydzyk nie złamał żadnych przepisów ruchu drogowego. Nie dostał żadnego mandatu. Rydzyk nie ma też ani kierowcy, ani żadnej obstawy. Gdy wysiadał z samochodu można było by pomyśleć, że to skromny starszy zakonnik. Tak jednak nie jest. Rydzyk stoi na czele potężnego imperium. Ma ono kilka gałęzi, jedna z nich jest medialna. Mowa o Radiu Maryja i Telewizji Trwam. Druga to ta finansowa. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Rydzyk w świetnej formie. Będzie zarabiał kolejne miliony

Fundacja Rydzyka na obrzeżach Torunia za pieniądze z dotacji z Unii Europejskiej najpierw wywierciła otwory geotermalne, a potem zbudowała ciepłownię, która wody geotermalne wykorzystuje do podgrzewania wody. Geotermia wypaliła jak diabli. Ogrzewa ona już szkołę fundacji Rydzyka, akademik, kawiarnię i wielki kościół. Fundacja Tadeusza Rydzyka podpisała już umowę z toruńską ciepłownią. Za jej pośrednictwem będzie ogrzewać torunianom mieszkania. Nie będzie tego robić za darmo. Według wstępnych wyliczeń fundacja Rydzyka będzie na tym lekko zarabiać około 20 milionów złotych. Przekornie można powiedzieć, że Tadeuszowi Rydzykowi podwyżki cen węgla, gazu i ropy nie są obojętne. Im energia będzie droższa, tym on więcej będzie zarabiał.

Ojciec Tadeusz Rydzyk ma 77 lat. Powodzi mu się jak nigdy wcześniej

Tadeusz Rydzyk ma ogromne powody do zadowolenia w tym roku w którym skończył 77 lat. Nie dość, że w przeciwieństwie do tych, którzy aby podkreślić jacy są ważni. muszą jeździć służbowymi limuzynami z obstawą on tego nie musi robić i nie robi to dzięki 20 milionom rocznie kupił sobie niezależność od PiSu. Imperium Tadeusza Rydzyka mając 20 milionów rocznie ze sprzedaży ciepła nie potrzebuje już rządowych pieniędzy.

Dlatego nasi dziennikarze nie mogą doczekać się najbliższych wyborów. Ciekawe kogo w nich poprze zakonnik, który ma władze nad kilkoma milionami polskich dusz? Naszemu dziennikarzowi nie wypada zakładać się o śliwowicę (bimber robiony ze śliwek), ale jakby się zakładał to by postawił na to, że ojciec Tadeusz Rydzyk będzie dla Jarosława Kaczyńskiego tym, kim był Brutus dla Juliusza Cezara. Dlaczego na to by postawił? Geotermia spowoduje to, że nawet po zmianie rządów imperium Rydzyka nadal będzie zasilane grubymi milionami. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z Parku Pamięci, który jest dumą zakonnika.

Więcej postów