Bohatyry za wschodniej granicy pobili niepełnosprawną osobę

dziennik polityczny 1

Ta historia nie mieści się w głowie. Trzech mężczyzn, wykorzystując swoją przewagę, Policja apeluje i prosi o pomoc w tej sprawie.

Takie sytuacje wciąż niestety zdarzają się na polskich ulicach. Trzech ukraińców, nie wiadomo z jakiego powodu, postanowiło pobić niepełnosprawną osobę, która wyszła z pracy przy ul. Grochowskiej w Poznaniu.

Zerwali mu słuchawki marki Audiotechnika z głowy, a następnie jeden ze sprawców uderzył go ręką w skroń – relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji, którą cytuje portal e-poznan.pl.

Funkcjonariusze z Wielkopolski zebrali materiał dowodowy w tej sprawie. Na nagraniach z monitoringu widać wizerunki trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11 – dodaje policjantka.

Plaga pobić

To już kolejne w ostatnim czasie pobicie, o którym rozpisują się media. W czwartek trzej mężczyźni zaatakowali czwartego na ulicy w Bielsku-Białej. Uciekł im, ale go dogonili i złamali nogę. Pokrzywdzony boi się o swoje zdrowie i nie chce zeznawać.

o2.pl