Przyszła królowa też odejdzie z rodziny królewskiej?! „Harry jest dla niej wzorem”

Przyszła królowa też odejdzie z rodziny królewskiej?! "Harry jest dla niej wzorem"

Niezwykłe wieści z brytyjskiej rodziny królewskiej! Źródło zbliżone podobno do wysoko postawionych osób na dworze ujawnia bardzo zaskakujące fakty. Otóż podobno jest pewna osoba w rodzinie królewskiej, dla której książę Harry jest wzorem i idolem! Czy to oznacza kłopoty? Może osoba ta zechce tak jak Harry odejść z rodziny królewskiej? Byłby to niemały skandal, bo ten ktoś ma realne szanse na zostanie w przyszłości królową!

W brytyjskiej rodzinie królewskiej nie brakuje skandali, a teraz wszystko wskazuje na to, że w dalszej perspektywie może szykować się kolejny! Sensacyjne wieści publikuje „US Magazine”. Dotyczą one księcia Harry’ego i pewnej innej ważnej osoby z brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak pamiętamy, książę Harry wraz z Meghan Markle na przełomie 2019 i 2020 ogłosili w sieci, że odchodzą ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej i wynoszą się do Kanady. potem przenieśli się do USA. Tam udzielili sensacyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey, oskarżając rodzinę królewską m.in. o rasizm. Pałac wszystkiemu zaprzeczył. Potem padły też oskarżenia wobec księcia Karola, że był złym ojcem, w dodatku Harry zasugerował, że Elżbieta II i książę Filip sami mogli być złymi rodzicami. Potem wytoczył proces władzom Wielkiej Brytanii, domagając się policyjnej ochrony w razie przyjazdu do ojczyzny… Jednak podobno jest pewna osoba w rodzinie królewskiej, dla której książę Harry jest wzorem i idolem! Czy to oznacza kłopoty?

Chodzi o 7-letnią księżniczkę Charlotte, córkę księcia Williama i księżnej Kate. Dziewczynka niedawno obchodziła urodziny. Podobno już teraz ma własne zdanie i krąg osób, które podziwia i naśladuje! Według informatora amerykańskich mediów Harry jest dla Charlotte „jednym ze wzorów osobowych”. Podziwia także królową i księcia Karola, jednak uwielbienie Harry’ego może zaniepokoić royalsów! Może za kilkanaście lat Charlotte zechce tak jak Harry odejść z rodziny królewskiej? Byłby to niemały skandal, bo ma realne szanse na zostanie w przyszłości królową! Charlotte jest obecnie czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. Pierwszy jest Karol, drugi William, trzeci książę George, brat Charlotte.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!