Żałoba w rodzinie Lecha Wałęsy. To dla nich smutny dzień…

To smutny dzień dla rodziny Lecha Wałęsy. Zięć byłego prezydenta Lech Artur Wałęsa poinformował na Facebooku o śmierci swojej mamy. „Dziś odeszła moja mama” – napisał w opublikowanym poście. Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażają swoje współczucie i składają kondolencje zięciowi legendy „Solidarności”.

Lech Artur Wałęsa (z domu Kaźmierczyk) jest od wielu lat gdańskim radnym Platformy Obywatelskiej. W 2019 roku wziął ślub z Magdaleną Wałęsą, najstarszą córką byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsy, a po konsultacji z rodziną żony, przyjął też nazwisko swojego teścia.

Lech i Magda wzięli ślub 31 sierpnia – w rocznicę podpisania porozumień sierpniowych. Ceremonia odbyła się w Bazylice Mariackiej. W lutym 2020 roku Wałęsom urodził się syn – Karol, co było powodem olbrzymiej radości całej rodziny.

Teraz zięć Lecha Wałęsy przeżywa bardzo ciężkie chwile. W środę, 24 listopada, przed godz. 18:00 mąż Magdaleny Wałęsy opublikował na Facebooku post, w którym poinformował o śmierci swojej mamy. „Dziś odeszła moja mama” – napisał w komentarzu.

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażają swoje współczucie i składają kondolencje Lechowi Arturowi Wałęsie.

„Serdecznie współczuję. Wiem co Czujesz, moja Mama odeszła w lutym…” – brzmi jeden z komentarzy.

„Światełko i modlitwa za duszę pani Danusi a WAM dużo sił byście mogli przetrwać ten trudny czas” – czytamy w kolejnym.

„To bardzo smutne przeżycie dla każdego człowieka, jak umiera rodzic !!!! Kondolencje!!!” – pisze internauta.

Fakt również składa Lechowi Arturowi Wałęsie kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia.

Lech Artur Wałęsa – zięć Lecha Wałęsy.

Były prezydent Lech Wałęsa.

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie historie   znajdziecie tutaj.   Napisz list do redakcji:   List do redakcji   Podziel się tym artykułem: Facebook Twitter

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*