Michał Szpak uderza w PiS

Michał Szpak znów szokuje! Wokalista słynie z mocnych stylizacji i bezpośredniego przekazu w swoich utworach, a także stylizacjach scenicznych. Tym razem Michał Szpak wystąpił w TVN24 podczas Gali „Medal Wolności Słowa”. Artysta zaprezentował publice białą kaczkę! Niewiarygodne, co Szpak z nią wyprawia! W ten sposób uderza w PiS? Zobaczcie Michała Szpaka i kaczkę na scenie.

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Michał Szpak znów szokuje. Przypomnijmy, że to kolejny raz w ostatnim czasie, kiedy na widok artysty wręcz przysłowiowa… kopara opada! Najpierw pokazał się w Sopocie na imprezie Polsatu. Wręczał wtedy nagrodę włoskiej kapeli Maneskin, która zwyciężyła Eurowizję 2021. Jego odkryte sutki przyciągały wzrok publiczności. Następnie zaprezentował się podczas20-lecia TVN w biustonoszu, zasłaniając klatkę piersiową. Podczas poniedziałkowej imprezy emitowanej na TVN24 postawił na coś zupełnie innego. Ubrał się na czarno, jednak jeden szczegół od razu przykuł wzrok publiczności, widzów i internautów.

Michał Szpak z kaczką na piersi. Uderza w PiS?

– A teraz człowiek, który, gdyby był przyznawany medal za wolność duszy artysty, to dostawałby ten medal seryjnie. Michał Szpak – zapowiedział wokalistę Piotr Kraśko. Michał wyszedł na scenę w bardzo nietypowym stroju. Artysta regularnie wzbudza wiele kontrowersji, robi to nie tylko swoimi utworami, ale też całą sceniczną kreacją. Nieodłącznym elementem występów Michała Szpaka są stroje, w których śpiewa. Podczas Gali „Medal Wolności Słowa” Michał Szpak wystąpił z białą kaczką na piersi! Czyżby uderzał w ten sposób w Prawo i Sprawiedliwość i prezesa partii? Jakby tego było mało, zaśpiewał utwór „Arahja” zespołu Kult. To właśnie w nim padają słowa: Mój dom murem podzielony, podzielone murem schody.

se.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!