Słynny jasnowidz o najbliższej przyszłości: „To będzie jatka”

Słynny jasnowidz o najbliższej przyszłości: "To będzie jatka"

Jasnowidz z Człuchowa zazwyczaj wypowiada się o sytuacji w Polsce. Tym razem jednak jest inaczej. Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego dotyczy sytuacji w Afganistanie. Jego zdaniem dojdzie do poważnej eskalacji konfliktu. „Najbliższe siedem dni to będzie jatka. Tam się coś dziwnego kroi” – przepowiada jasnowidz w czasie transmisji na YouTube.

Słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski przekonuje, że dzięki jego niezwykłym umiejętnościom udało się odnaleźć setki zaginionych osób i rozwiązać ponad tysiąc spraw. Ostatnimi czasy wykorzystuje nowe technologie i transmituje swoje wizje na platformie YouTube. Jego kanał zgromadził już niemal 230 tysięcy fanów.

Krzysztof Jackowski o swojej nowej wizji przyszłości

Najsłynniejszy polski jasnowidz po raz kolejny podzielił się swoją wizją przyszłości. Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo opowiedział swoje przewidywania dotyczące najbliższych dni. Nie są one różowe.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza z Człuchowa, co prawda, nie dotyczy naszego kraju, ale dosłownie mrozi krew w żyłach. Według niego, konflikt w Afganistanie będzie eskalował. W czasie transmisji mówił, że „przejęcie władzy przez talibów jest jedynie tymczasowe, a oni sami nieświadomie wykonują plan kogoś innego”.

– Najbliższe siedem dni to będzie jatka. Tam się coś dziwnego kroi – ostrzega jasnowidz z Człuchowa. – Dla mnie to nie podlega w ogóle dyskusji, że wszystko, co się dzieje w Afganistanie, jest to realizacja konkretnego planu. Planu bardzo mocno przygotowanego, bardzo szybkiego i bardzo konkretnego – dodaje Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa o sytuacji w Afganistanie

Talibowie przejęli władzę w Afganistanie niedawno, ale – zdaniem Jackowskiego – zaraz ją stracą. W dodatku nie odbędzie się to w sposób pokojowy, a „jatką” zagrożona będzie również ludność cywilna.

– Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie talibów będzie krótkie. Dano im usiąść na tron, ale oni nie spodziewają się nawet tego, że bardzo szybko z tego tronu będą zepchnięci – przepowiada jasnowidz. – Oni tylko byli potrzebni tam do czegoś w pewnym momencie i sytuacja diametralnie się zmieni. Tam stanie się jatka – dodaje.

Krzysztof Jackowski przewiduje, że efektem utraty władzy przez talibów będą kolejne konflikty. – One na początku będą niezależne od siebie, natomiast później jednak te dwa konflikty rozognią całą sytuację w dużym regionie świata – zapowiada.

YouTube

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!