Kasia Tusk z mężem i córkami zmierza w odwiedziny do rodziców

Kasia Tusk z mężem i córkami

Paparazzi przyłapali Kasię Tusk, gdy ta wraz z całą rodziną szła odwiedzić ojca i mamę. Donald Tusk musiał być bardzo podekscytowany, bo wyczekiwał na córkę, zięcia i wnuki już przy furtce. Przy okazji uciął sobie pogwędkę z rowerzystą.

Mimo że Kasia Tusk od lat prężnie działa w mediach, to nie chwali się zbytnio życiem prywatnym. Córka Donalda Tuska pierwszą ciążę ukrywała przed światem, a o tym, że spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się na chwilę przed rozwiązaniem. Podczas drugiej ciąży było podobnie. Na próżno było szukać zdjęć blogerki z zaokrąglonym brzuchem. Dopiero kilka dni temu wszyło na jaw, że Kasia Tusk powitała na świecie swoją drugą córkę. Nie wiemy jeszcze, jak ma na imię, jednak wiemy, że młoda mama promienieje. Wystarczy zerknąć na najnowsze zdjęcie, które zrobili jej paparazzi.

Kasia Tusk, Stanisław Cudny

Kasia Tusk z mężem i córkami zmierza w odwiedziny do rodziców

Kasia Tusk jest bardzo zżyta z rodzicami i odwiedza ich tak często, jak tylko może. Zaledwie kilka dni po tym, jak media obiegła wiadomość o drugim porodzie, paparazzi przyłapali młodą mamę w drodze do rodziców. Na zdjęciach paparazzich widzimy Kasię Tusk z mężem. Tuż obok nich idzie ich starsza córka, a na rękach blogerki słodko śpi młodsza pociecha.

Donald Tusk na długo przed przyjazdem córki, zięcia i wnuczek wyczekiwał na nich przy furtce. W międzyczasie wdał się w pogawędkę z rowerzystą, którą szybko przerwał, gdy tylko zobaczył zmierzającą rodzinę.

Kasia Tusk wygląda świetnie i gołym okiem widać, że macierzyństwo jej służy. Młodej mamie serdecznie gratulujemy, a was po więcej zdjęć blogerki z rodzinnej wizyty zapraszamy do galerii na górze artykułu.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!