WOJCIECH CEJROWSKI ŻYJE JAK KRÓL! ILE ZARABIA SŁYNNY PODRÓŻNIK?

Wojciech Cejrowski zdobył ogromną popularność dzięki książkom i programom podróżniczym. Obecnie oprócz pracy w mediach zarabia, dzięki swojej spółce, która z roku na rok odnotowuje coraz większe zyski. 57-latek z pewnością na biedę nie narzeka.

Wojciech Cejrowski zasłynął dzięki podróżom, choć ostatnio częściej kojarzony jest z głoszeniem prawicowych mądrości oraz kontrowersyjnych teorii. Dziennikarz oprócz programów emitowanych w TVP ma kilka innych form zarobku, dzięki czemu życie w pandemii nie jest mu straszne.

Ile zarobił Wojciech Cejrowski?
Cejrowski przez wiele lat prowadził telewizyjną serię “Boso przez świat”, która była emitowana w TVP2, TV Puls oraz TVN Style. Ostatnio coraz częściej angażuje się także w politykę, głosząc swoje kontrowersyjne teorie w programie “Minęła 20” transmitowanym przez TVP Info. Oprócz tego 57-latek współpracuje z “Do rzeczy”, Radiem Wnet, a także Radiem Koszalin.

Kolejnym źródłem dochodu Wojciecha Cejrowskiego jest YouTube, gdzie udostępnia swoje audycje. Jego kanał subskrybuje obecnie ponad pół miliona użytkowników, co zapewnia spore dochody z reklam. Co więcej, dziennikarz reklamuje sklepy internetowe biletos.com i sklepkolonialny.com.

57-latek posiada również 90 proc. udziałów w założonej przez niego spółce, która rocznie generuje około 2 milionów przychodu. Według informacji udostępnionych przez KRS firma od momentu wybuchu pandemii uzyskała ponad 90 tysięcy złotych dofinansowania.

Jak informuje portal biznes.info.pl podróżnik największe zyski czerpie z książek. 57-latek ma na swoim koncie dziewięć publikacji, tłumaczenie oraz udział w pracy zbiorowej. Łącznie dzięki aktywności pisarskiej udało mu się zarobić 1,45 miliona złotych.

Gwiazdor spore przychody odnotował też dzięki sprzedaży produktów do picia herbaty. Z tego tytułu na jego konto wpłynęło 955 tysięcy złotych.

planeta.pl

Więcej postów