Kaczyński pójdzie na wcześniejszą emeryturę? Jego brat nie ma żadnych wątpliwości

Kaczyński pójdzie na wcześniejszą emeryturę? Jego brat nie ma żadnych wątpliwości

W grudniu całą Polską wstrząsnęła deklaracja Jarosława Kaczyńskiego (72 l.) o tym, że zamierza odejść z polityki po dokończeniu kolejnej kadencji w fotelu prezesa PiS. Czy jednak publiczne obietnice prezesa odzwierciedlają jego prawdziwą naturę? Czy prezes Jarosław będzie potrafił żyć, nie znajdując się w oku politycznego cyklonu? Brat cioteczny 72-latka ma co do tego poważne wątpliwości. – Geny z Jarkiem mamy dobre, Jarek będzie rządził jak najdłużej! – mówi nam Jan Maria Tomaszewski (70 l.).

I jak wynika z ostatniego sondażu „Super Expressu”, Jan Maria Tomaszewski mówi głosem większości Polaków, którzy chcą, by prezes wstrzymał się jeszcze trochę z przejściem na polityczną emeryturę.

Jarosław Kaczyński emerytura. Kiedy Jarosław Kaczyński odejdzie z polityki? 

Jednak czy prezes da radę udźwignąć obowiązki związane z zarządzaniem największą polską partią polityczną i jednocześnie pełnić zaszczytną funkcję wicepremiera ds. bezpieczeństwa? I tu Jan Maria rozwiewa wszelkie wątpliwości. – Proszę się nie martwić, geny są dobre, to i na robocie nie pękamy – mówi pewnym tonem brat cioteczny prezesa PiS. 

Trzeba przyznać, że seniorzy bardzo dobrze potrafią się odnaleźć w polityce. Gdy Winston Churchill (†91 l.) odchodził z funkcji premiera Wielkiej Brytanii, miał 81 lat. Ba! Obecny prezydent USA ma 78 lat, a na salonach zachowuje się jak żwawy 40-latek! Czy i prezes dotrzyma swojej obietnicy? To, jak zwykle, pokaże czas.

se.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!