Jasnowidz Jackowski przewiduje tragedię na Euro. Podał miejsce, w którym się rozegra. To przeraża!

Krzysztof Jackowski powiedział o przerażających wydarzeniach, które mają się rozegrać w trakcie Euro 2020! Wizjoner, znany z predykcji dotyczących przyszłości, nie ma złudzeń, że w trakcie rozgrywania czempionatu Europy dojdzie do tragedii, która odwróci uwagę całego świata od piłki nożnej. Przepowiednia Jackowskiego może zjeżyć włos na głowie, szczególnie że wiemy, gdzie ma rozegrać się dramat. Jeśli słowa wróżbity się zrealizują, będziemy świadkami prawdziwego horroru.

Krzysztof Jackowski zszokował swoich widzów przerażającą wizją. Wróżbita, który ma na swoim koncie celne przewidywania względem przyszłości, postanowił zwrócić uwagę na mistrzostwa Europy. Zdaniem jasnowidza, będziemy świadkami wyjątkowo przerażających wydarzeń, które zepchną piłkę nożną na drugi plan. Wizjoner nie ma żadnych wątpliwości i nawet podał miejsce nadchodzącej tragedii.

Jackowski, który kilkukrotnie poprawnie przewidywał przyszłość, doznał wizji mówiącej mu o tym, co zdarzy się w trakcie mistrzostw Europy. Jeśli wierzyć przeczuciom medium, już niebawem będziemy świadkami tragedii, która pogrąży w żałobie ludzi na całym świecie. Wszystko ma się wydarzyć w stolicy Katalonii – Barcelonie, w której ma dojść do wyjątkowo przykrych i przerażających scen. Miejmy nadzieję, że predykcje wizjonera są błędne. W przeciwnym razie zapomnimy o rozgrywanym czempionacie Starego Kontynentu.

– Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie – powiedział Krzysztof Jackowski.

Jackowski powiedział o Lewandowskim. Miał wyraźną wizję

Zdaniem Jackowskiego, reprezentacja Polski w trakcie czempionatu Europy będzie przeżywała jeszcze chwile wielkiej radości. Kapitan reprezentacji Polski – Robert Lewandowski, ma poprowadzić „Biało-Czerwonych” do dwóch zwycięstw w fazie grupowej oraz strzelić w jednym ze spotkań dwie, albo trzy bramki.

– Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany – mówi wizjoner.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!