Euro 2020. Niesamowita przepowiednia jasnowidza. Nie uwierzycie, co mówi o Lewandowskim!

Jackowski o EURO 2020. Ujawnia przyszłość Lewandowskiego

Euro 2020 już wkrótce i rodzi się mnóstwo pytań. Z kim i kiedy gra Polska? Jaki skład polskiej reprezentacji? Czy mamy szansę wyjść z grupy? Jasnowidz Krzysztof Jackowski zajrzał w przyszłość i ujawnił ciekawe informacje. Czy będą one miały wpływ na kursy zakładów u bukmacherów?
Euro 2020, które zaskakującO odbędzie się w 2021 roku, rusza lada moment. Reprezentacja Polski ma szansę wyjść z grupy? Jasnowidz Jackowski zaskakuje, bo tym razem ma DOBRE WIADOMOŚCI.  Dobra passa Polaków zacznie się już w poniedziałek 14 czerwca podczas pierwszego meczu ze Słowacją. Co jednak podczas meczów z Hiszpanią (18.06, 21:00) i Szwecją  (23.06, 18:00)? Na kogo najbardziej powinniśmy uważać?

Polska na Euro 2020. Jasnowidz Jackowski miał wizję
Jackowski ostrzega, aby polska reprezentacja szczególnie uważała na wspomnianą Słowację, bo to trudny przeciwnik, który może zaskoczyć podczas meczu w Sankt Petersburgu.

Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem – wróży Jackowski. (Fakt)

Krzysztof Jackowski przewiduje dobre wyniki Polaków i świetną formę Roberta Lewandowskiego.

Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany – ujawnia Jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie podał jakie dokładnie będą wyniki meczów polskiej reprezentacji. Oczywiście wierzymy, że nie jest to kwestia jego lichych zdolności paranormalnych, a po prostu nie chce psuć emocji kibicom…

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*