Wielka TAJEMNICA Jolanty Kwaśniewskiej wyszła na jaw

Wielka TAJEMNICA Jolanty Kwaśniewskiej

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najbardziej uwielbianych byłych pierwszych dam w historii Polski. Kobieta ma jednak pewną tajemnicę, o której niewiele osób wie. Jakie jest wykształcenie małżonki Aleksandra Kwaśniewskiego? Przekonajcie się sami!

Jolanta Kwaśniewska, uchodząca w Polsce za symbol klasy i stylu, jest niezmiennie uwielbiana od lat. Żona dawnego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego niewiele mówi jednak o samej sobie lub własnym życiu prywatnym.

Jak się okazuje – dawna pierwsza dama odebrała niesamowicie staranne wykształcenie, o którym obecnie wielu rodziców marzy, by ich dzieci poświęciły swój czas na przyswojenie takiej edukacji. Można jej jedynie pozazdrościć wytrwałości i samozaparcia. Z takim zapleczem zdecydowanie sprawdziłaby się na stanowisku głowy państwa – swego czasu Polacy mieli nadzieję, że faktycznie wystartuje ona w wyborach.

Jolanta Kwaśniewska ma świetne wykształcenie

Jolanta Kwaśniewska jest rodowitą Gdańszanką i tam właśnie się edukowała. Po ukończeniu IX LO zdecydowała się złożyć papiery na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Oczywiście, została przyjęta bez problemu na wymarzony kierunek studiów.

W ogóle powiedzieć można, że Jolanta Kwaśniewska jest kobietą sukcesu. Jeszcze zanim została pierwszą damą, robiła zawrotną karierę zawodową. Prowadziła własną agencję nieruchomości Royal Wilanów. Zrezygnowała z pracy na czas objęcia przez jej męża urzędu prezydenta, ale później wróciła do dawnego zajęcia.

Nic dziwnego, że z taką klasą i zacięciem zawodowym – wciąż cieszy się ogromną sympatią ze strony swoich rodaków. Zgodnie z wynikami sondażu, przeprowadzonego w maju ubiegłego roku przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS), za najlepszą pierwszą damę uważa ją aż 48,1 proc. respondentów.

PLANETA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*