Wczasy Jarosława Kaczyńskiego. Jego zaufany człowiek zdradził plany prezesa PiS

Wczasy Jarosława Kaczyńskiego

Codzienna praca ku chwale Polski wraz z trwającymi od jesieni ubiegłego roku konfliktami w Zjednoczonej Prawicy mogły naprawdę porządnie wymęczyć Jarosława Kaczyńskiego. Na szczęście wielkimi krokami zbliżają się już wakacje, czyli czas, w którym prezes PiS choć na chwilę będzie mógł odpocząć od polityki. Ryszard Czarnecki, uchodzący za jednego z najbardziej zaufanych ludzi wicepremiera, zdradził właśnie, gdzie Kaczyński może się wybrać na urlop, oraz co będzie na nim robił.

– Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry – zdradził nam niegdyś jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. W ubiegłym roku wybrał się on jednak na odpoczynek nad Zalew Szczeciński, gdzie dzielnie sterował łodzią w towarzystwie bliskiego współpracownika Joachima Brudzińskiego. „Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach” – napisał w mediach społecznościowych europoseł i opublikował kilka zdjęć na których widać uśmiechniętego i wypoczętego Kaczyńskiego

https://twitter.com/jbrudzinski/status/1299884017140015109?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1299884017140015109%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Fwczasy-jaroslawa-kaczynskiego-jego-zaufany-czlowiek-zdradzil-wakacyjne-plany-prezesa-pis-aa-eoMf-185B-qbqu.html

W ostatniej rozmowie z Wirtualną Polską o tegorocznych planach wakacyjnych Kaczyńskiego mówił natomiast Ryszard Czarnecki. – Jarosław Kaczyński spędzi wakacje w Polsce. On ma takie dwa, może trzy regiony, które szczególnie lubi. Myślę, że w stosownym czasie mój przyjaciel Joachim Brudziński na Twitterze poinformuje, gdzie z nim jest. Można obstawiać Bory Tucholskie, Sądecczyznę – stwierdził europoseł.

Pomimo rosnącego ruchu turystycznego w Polsce oraz wielu rezerwacji w hotelach oraz domkach letniskowych Czarnecki  wyraził pewność, że „wiele osób ugościłoby pana prezesa i jego współtowarzyszy wyprawy”.

Europoseł zdradził też, co prezes PiS w wolnym czasie będzie robić. Nie omieszkał wbić przy tym drobnej szpileczki w byłego premiera, Donalda Tuska. – Znamy zdjęcia prezesa z pieszych wędrówek. Na pewno planuje odpoczynek na świeżym powietrzu. Natomiast na pewno nie będzie „haratał” w gałę – oznajmił Czarnecki.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*