Rydzyk organizuje pielgrzymkę. “Skończmy wreszcie ze strachem…”

Rydzyk organizuje pielgrzymkę

– Skończmy wreszcie ze strachem i straszeniem Kościołem. Przybywajcie! Zacznijmy żyć, dobrze żyć! – mówił ojciec Tadeusz Rydzyk. Słynny redemptorysta zachęcał do uczestnictwa w pielgrzymce z Radiem Maryja. Znamy szczegółowy program wydarzenia.

– Nabierzmy u cudownej Jasnogórskiej Matki ducha, żeby żadne siły nie zdołały żadnego z Was, Młodzi Przyjaciele, zniszczyć. Idziemy pod hasłem – ogłoszonego w październiku błogosławionym – geniusza informatycznego 15-letniego Carlo Acutisa: „Mój plan na życie – być zawsze zjednoczonym z Jezusem”. Skończmy wreszcie ze strachem i straszeniem Kościołem. Przybywajcie! – zachęcał ojciec Tadeusz Rydzyk. Pielgrzymkę zaplanowano na 22 maja: o godz. 17.30 ma się rozpocząć nabożeństwo majowe, zaś o godzinie 21 pątnicy wysłuchają Apelu Jasnogórskiego. przypomnijmy, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego w pielgrzymce może wziąć udział maksymalnie 300 osób, nie wliczając osób, które są w pełni zaszeczepione.

– Będziemy na wolnym powietrzu. Skończmy wreszcie ze strachem i straszeniem Kościołem. Przybywajcie prywatnymi pojazdami, pociągami i autobusami. Szczególnie dziękujemy młodym i starszym organizatorom. Przybywajcie! Nabierzmy u cudownej Jasnogórskiej Matki ducha, żeby żadne siły nie zdołały żadnego z Was, Młodzi Przyjaciele, zniszczyć – podkreślał ojciec Tadeusz Rydzyk.

SE.PL

Więcej postów