Pamiątki na komunię ze sklepu Rydzyka. Niektóre kosztują naprawdę sporo

Pamiątki ze sklepu Rydzyka

Maj to miesiąc pierwszych komunii świętych. Przed tymi uroczystościami najbliżsi szukają najlepszych prezentów, jakie mogliby podarować dzieciom. Nie zapomniała o tym fundacja Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzka, która przygotowała specjalną komunijną ofertę dla klientów swojego sklepu. Niektóre z proponowanych przez sklep podarunków kosztują niemało.

W ofercie prezentów na pierwszą komunię świętą fundacja Lux Veritatis ma m.in. drewnianą figurkę św. Józefa o wysokości 15 cm. Jej cena to 140 złotych. Produkt w ostatnim czasie cieszył się dużą popularnością. Nie jest obecnie dostępny.

Fundacja Tadeusza Rydzyka Lux Veritatis oferuje pamiątki na komunię

Sklep fundacji o. Rydzyka proponuje też m.in. “Pismo Święte” za 117 złotych. “Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Teraz do nabycia w pięknej obwolucie na wyjątkową okazję. Pismo Święte dla całej rodziny – pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu” – opisuje fundacja. Nieco więcej ( 170 zł) trzeba zapłacić za “Pismo Święte” ze złoconymi brzegami kartek.

Prezenty na komunię ze sklepu o. Rydzyka. Prawie 200 złotych za różaniec

Sklep fundacji Lux Veritatis proponuje też na prezent z okazji pierwszej komunii zestaw sześciu płyt DVD z filmami animowanymi o życiu i działalności Jezusa pt. „Opowieści Biblijne z Nowego Testamentu” za 135 złotych. Dla dziecka komunijnego można kupić też srebrny różaniec z agatem indyjskim w cenie 189,90.

ŹRÓDŁO: FAKT.PL

Więcej postów