Fikuśna Agata Duda posyła całuski. Już dawno nie widzieliśmy jej w takim stanie! Powodem…

Fikuśna Agata Duda posyła całuski

Agata Duda wręcz promienieje radością. Świadczy o tym najnowsza fotka pierwszej damy, która właśnie trafiła do sieci. Trzeba przyznać, że już dawno, dawno nie widzieliśmy pani prezydentowej w tak wyśmienitym nastroju. Fikuśna i zalotna Agata Duda posyłała bowiem… całuski. A całości dopełnił kolorowy strój. O jak radośnie! Wszystko zostało utrwalone na fotografii. To zaskakujące, co wprawiło żonę prezydenta Andrzeja Dudy w tak radosny klimat.

Agata Duda w zupełnie nowym wydaniu! Do tej pory prezydentowa jawiła nam się jako elegancka i stylowa, choć powściągliwa dama. Teraz pokazała inne, radosne oblicze. A sprawiła to rozmowa z podopiecznymi i dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu, które zostało powołane przez Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Wychowankami Ośrodka są osoby w wieku 3-25 lat z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi, dzieci zagrożone niepełnosprawnością oraz dotknięte zaburzeniami wieku rozwojowego. „Pierwsza Dama już dwukrotnie spotykała się z podopiecznymi placówki podczas swoich wizyt w Wolbromiu, a dzisiaj rozmawiała z wychowankami o ich codziennych aktywnościach, walentynkowych przedsięwzięciach, Lanym Poniedziałku, rozwijanych pasjach i zdolnościach czy wspólnych obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu” – czytamy na stronie prezydent.pl.

Jak widać – rozmowa wprawiła Agatę Dudę w doskonały nastrój. W pewnym momencie prezydentowa przesłała nawet całuska w kierunku podopiecznych. Cała rozmowa ze względu na pandemię odbyła się oczywiście on-line. Można się jednak spodziewać, że gdy to wszystko minie, Agata Duda spotka się osobiście z podopiecznymi Ośrodka. Z pewnością takie spotkanie byłoby dla niej wielką radością.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*