Rydzyk zarabia na SEKSIE! Zna się na interesach!

Rydzyk zarabia na SEKSIE

Tadeusz Rydzyk zawsze wyczuje niezły interes, dlatego teraz robi biznes na seksie. Sklep fundacji Lux Veritatis sprzedaje książkę „Seks jest boski, czyli erotyka katolika”, która okazała się takim hitem, że wyprzedała się w zawrotnym tempie.

Tadeusz Rydzyk i seks? A i owszem! W internetowym sklepie fundacji Lux Veritatis można zakupić książkę „Seks jest boski, czyli erotyka katolika”… a raczej można było zakupić. Okazuje się, że ten literacki kąsek wyprzedał się tuż przed dniem kobiet.

Rydzyk i seks. Ile na tym zarabia?

O czym jest książka „Seks jest boski, czyli erotyka katolika”? To poradnik, który powstał przy współpracy ojca Ksawerego Knotza oraz Krystyny Strączek. Kobieta ma trójkę dzieci i jest również autorką książką o matkach niepełnosprawnych dzieci.

Nieprawdą jest, że katolik może to robić wyłącznie »pod kołderką i po ciemku«. Czy antykoncepcja może być dobra? Czy we współczesnym świecie coś nas jeszcze może przekonać do katolickiej wizji miłości i seksu? I skąd ksiądz zna się tak dobrze na seksie? Ojciec Knotz w swojej książce »Seks jest boski, czyli erotyka katolika« odpowiada na te i wiele innych intrygujących pytań – możemy przeczytać w opisie książki.

Jak przypomina Onet.pl, książka została wydana w 2010 roku przez wydawnictwo Znak i oferują ją wspomniana fundacja Rydzyka Lux Veritatis. Media przypominają, że to nie pierwszy taki kontakt Rydzyka z seksem, bo przecież redemptoryści promują książkę „Kształcenie charakteru’ z 1946 roku, którą nabyło kilkaset tysięcy ludzi.

Człowiek, kierujący się w życiu rozumem, nie rozprasza swych sił, ale je skupia w dążeniu do celu. Energię zaoszczędzoną dzięki wstrzemięźliwości seksualnej, stara się przelać na inne, szlachetniejsze konto. Natomiast idioci i matołki lubią obracać się w atmosferze brudów erotycznych: mówić o nich i myśleć – czytamy w książce.

PLANETA.PL

Więcej postów