Gdzie i jak mieszka Marta Kaczyńska? Do tej pory to ukrywała

Gdzie i jak mieszka Marta Kaczyńska

Gdzie mieszka Marta Kaczyńska? Odpowiedź na to pytanie dla wielu zwolenników jej wuja może się okazać naprawdę zaskakująca. Od czasu ślubu prawniczka dzieli życie między Trójmiasto i Warszawę, skrzętnie skrywając swą prywatność. Co ciekawe, więcej o wybranych przez córkę pary prezydenckiej wnętrzach dowiedzieć się można z konta na Instagramie jej najstarszego dziecka.

Gdzie mieszka Marta Kaczyńska? Trudno dowiedzieć się tego od samej prawniczki, która unika udzielania wywiadów na tematy prywatne. Chętniej dzieli się bowiem chociażby wspomnieniami z podróży niż wnętrzami oraz lokalizacją własnego domu. Stąd też w tej kwestii wciąż pozostaje wiele nieścisłości.

Gdzie mieszka Marta Kaczyńska? Prawniczka planowała przeprowadzkę do stolicy

W zeszłym roku wiadomo było jeszcze oficjalnie, że Marta Kaczyńska z córkami mieszkała w Trójmieście. Kiedy jednak zdecydowała się na ślub z obecnym partnerem, miała podjąć decyzję o przeprowadzce do Warszawy. O radę w tej sprawie zapytała oczywiście dzieci, które były ponoć nieco przestraszone faktem, iż będą musiały zostawić dotychczasową szkołę oraz znajomych. Sama Kaczyńska zapewniła podobno Ewę i Martynę, że nie mają się o co martwić. Więcej o wnętrzach, w których mieszka obecnie rodzina córki Marii i Lecha Kaczyńskich, dowiedzieć się można z konta na Instagramie jej najstarszego dziecka. 16-letnia Ewa chętnie pokazuje w sieci swoje zdjęcia wykonywane między innymi w rodzinnym domu. Przyznać trzeba, że posiadłość okazuje się naprawdę piękna.

Jak wygląda dom Marty Kaczyńskiej i jej rodziny?

Chociaż jest urządzona raczej w sposób prosty, nie brakuje w niej zdobionych, stylizowanych na stare mebli. Nastolatka chętnie chwali się także marmurową łazienką, wykończoną nowoczesnymi, minimalistycznymi dodatkami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sam pokój Ewy wygląda jak typowa przestrzeń dla nastolatki. Ma duże lustro, wygodny fotel, jasne ściany i białe, zdobione szafki oraz łóżko z rozwieszonymi na nim ozdobnymi lampkami. Córka Marty Kaczyńskiej pochwaliła się także dużymi oknami wychodzącymi na piękny ogród. Poszczególne pokoje domu są upiększone licznymi obrazami oraz roślinami, które nadają wnętrzom bardziej żywego, cieplejszego charakteru.

ŹRÓDŁO: INSTAGRAM / PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*