Wałęsa nie wytrzymał i zrobił to w nocy. Rydzyk na pewno się zawstydzi

Wałęsa nie wytrzymał i zrobił to w nocy

Lech Wałęsa po raz kolejny nie wytrzymał i musiał to po prostu zrobić. Najwidoczniej były prezydent nie chciał dłużej czekać i wszyscy właśnie się dowiedzieli. Co najciekawsze, o. Rydzyk, gdy tylko się o tym dowie, z pewnością się zawstydzi.

Lech Wałęsa jest niezwykle aktywnym użytkownikiem Facebooka. Były prezydent umieszcza tam materiały nie tylko związane z polityką, ale również zdjęcia dotyczące życia prywatnego. Wałęsa umieszczał tam szczegóły swojej diety czy zdjęcia ze spotkań z fanami. Jednak jego najnowszy wpis (a właściwie relacja) z pewnością wielu wprowadzi w zdumienie.

A ojca Tadeusza Rydzyka w wielkie zakłopotanie. Otóż były prezydent umieścił na swoim profilu na Facebooku link do filmiku „Dlatego Rydzyk UKRYWA swoją rodzinę”. Materiał, który jest dostępny na YouTube na kanale „Bądź na bieżąco”, obejrzało do tej pory 491 tysięcy internautów.

Co ciekawe, były prezydent umieścił materiał dosyć późno w nocy. Jak widać, było to dla niego niezwykle istotne i niecodzienna pora nie miała znaczenia.

Wałęsa nie wytrzymał i zrobił to w nocy

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*