Rząd szczepi się POZA KOLEJNOŚCIĄ?! Szokujące słowa Leszka Millera

Rząd szczepi się POZA KOLEJNOŚCIĄ

Pół miliona zaszczepionych Polaków od 27 grudnia. Zmniejszenie dostaw. Wyhamowanie Narodowego Programu Szczepień i gigantyczna kara, którą rządzący wlepili Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu za zaszczepienie poza kolejnością kilkunastu artystów i ludzi mediów. Tak wygląda bilans ostatnich tygodni, ale okazuje się, że może dochodzić do kolejnych nieprawidłowości! Według byłego premiera Leszka Millera przedstawiciele rządu szczepią się poza kolejnością w dwóch warszawskich szpitalach.

– Na miejscu kolegów z opozycji jak to wszystko odbywa się w szpitalu Ministerstwa Obrony Narodowej na Szaserów i w szpitalu MSWiA na Wołoskiej. Bo z tego co słyszę, to tam się szczepi kwiat obecnych władz. I oni już dawno są zaszczepieni – zdradził Leszek Miller w programie „Express Biedrzyckiej”. – Nikt nic na ten temat nie mówi, bo to są pewnie poufne dane. Ale warto zająć się nie tylko tym, co stało się w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ale miejscami, gdzie szczepienia poza kolejnością przebiegają na ogromną skalę – dodaje były premier.

Leszek Miller zastrzega jednak, że jest zwolennikiem rozwiązania, zgodnie z którym ministrowie rządu szczepią się w pierwszej kolejności. – To, że Rada Ministrów nie zaszczepiła się oficjalnie w pierwszej kolejności to błąd. Po pierwsze daliby przykład innym, a po drugie ministrowie powinni mieć pewność, że nie zostaną wyłączeni z pracy dlatego, że właśnie przed chwilą się zakazili. Nie rozumiem tego postępowania, bo ono wygląda jakby wszyscy się ścigali o to, kto ostatni się zaszczepi – dodaje były premier.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*