Wielka zmiana w życiu Kingi Dudy! To się w końcu zdarzyło

Wielka zmiana w życiu Kingi Dudy

Wielka zmiana w zawodowym życiu Kingi Dudy. Oto jak się okazuje córka prezydenta Andrzeja Dudy nie jest już w gronie jego doradców społecznych. Tak wynika z informacji, jakie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej kancelarii prezydenta.

Kinga Duda, która z wykształcenia jest prawniczką. Dziewczyna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law. Nic dziwnego, że po studiach ruszyła wspinać się po szczeblach kariery. Młoda prawniczka zdobywała praktykę w jednej z kancelarii prawniczych w Londynie. Jednak od pewnego czasu wspierała też swojego ojca, prezydenta Andrzeja Dudę, jako jego doradca społeczny. Jako osoba młoda pracowała nad sprawami młodzieży, brała udział w organizacji spotkań w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”. Był to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia, by poznać ich problemy i wspólnie znajdować pomysły na ich rozwiązanie. W sieci można było znaleźć zdjęcia z tych spotkań, na których widać było i Kingę Dudę.

Tymczasem okazuje się, że prezydentówna już nie jest wśród doradców społecznych. Taką informację podała Zofia Romaszewska, która jest etatowym doradcą prezydenta, w rozmowie z Wprost: – Kinga Duda nie piastuje żadnej funkcji i nie jest już społecznym doradcą prezydenta. Romaszewska pochwaliła też Kingę: – Krótko z nią pracowałam. To niesłychanie kompetentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. A przy tym chętna do nauki, robiła dobre wrażenie – oceniła. Faktycznie, na stronie kancelarii wśród społecznych doradców prezydenta Dudy nie ma już Kingi Dudy. To się w końcu zdarzyło, córka młoda prawniczka przestała być doradcą prezydenta. Jednak doświadczenie, które zdobyła z pewnością jej się przyda.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*