Czy tak będzie wyglądał KONIEC ŚWIATA? Koszmarna przepowiednia ojca Pio

KONIEC ŚWIATA ojca Pio

Ojciec Pio to jeden z najbardziej znanych wizjonerów w historii Kościoła. Święty przepowiedział III wojnę światową. Jego wizja jest bardzo mroczna! Co z Polską?

Ojciec Pio, słynny włoski zakonnik, dokonał kilku cudów w swoim życiu. Znany był również z przepowiadania przyszłości.

Duchowny przepowiedział m.in. wybuch III wojny światowej. Ojciec Pio stwierdził, że konflikt miałby wybuchnąć nocą na południu Europy.

– Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi – taką wizję za życia miał o. Pio.

– Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze – mówił duchowny.

Według jego przepowiedni, podczas III wojny światowej zginie dużo więcej ludzi niż to miało miejsce podczas I i II Wojny Światowej!

– Wskutek powodzi znikną wsie i miasta. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń wojennych, umrze, bo jego serce nie wytrzyma tak straszliwych widoków. W jedną noc zginie więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen światowych – opowiadał ojciec Pio.

A co przepowiedział ojciec Pio względem Polski?

– Odnosi się wrażenie, że wszystkie złe sygnały przesyłane dziś na ziemię ze świata nadprzyrodzonego nie dotyczą Polski – mówił ojciec Pio.

ŹRÓDŁO: SUPER EXPRESS / NCZAS.COM

Więcej postów