Marta Kaczyńska podjęła życiową decyzję rzutującą na całą rodzinę. Było tylko kwestią czasu

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie mogła już dłużej zwlekać, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej podjęła ostateczną decyzję. To bardzo duży krok dla wszystkich jej bliskich. Decyzja jest związana z jej mężem, czy w końcu znajdzie ukojenie?

Marta Kaczyńska ma za sobą wiele trudnych chwil. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich docenia ostoję, jaka znalazła w ramionach swojego trzeciego męża i spokojne życie w Sopocie, jednak nie mogła już dłużej zwlekać. Znana prawniczka podjęła właśnie ważną decyzję, która ma wpływ na życie jej całej rodziny.

Marta Kaczyńska podjęła ważną decyzję, nie mogła dłużej czekać

Marta Kaczyńska ma za sobą nie tylko ogromną rodzinną tragedie, ale również wiele perypetii miłosnych. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku, ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i bardzo burzliwą historię rozwodową.

Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, a kolejnym Marcin Dubieniecki, który jest również ojcem jej dwóch córek: Ewy ora Martyny. Z drugim mężem prawniczka rozwiodła się w 2016 roku, a 28 lipca 2018 stanęła na ślubnym kobiercu z biznesmenem Piotrem Zielińskim.

Para wychowuje nie tylko dwie córki z poprzedniego związku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, ale również wspólnego syna, Stanisława Lecha, który przyszedł na świat w 2018 roku. Dziećmi zajmowała się jednak głównie Marta Kaczyńska, ponieważ jej mąż z racji czynności zawodowych, rzadko bywa w ich domu w Sopocie.

Niedawno media obiegły wspólne zdjęcia pary, paparazzi przyłapali małżonków na romantycznym spacerze po plaży. Wspólne chwile są dla nich jednak rzadkością, a ich ponad dwuletnie małżeństwo naznaczone jest ogromną tęsknotą.

Marta Kaczyńska przeprowadza się na Mazury

Piotr Zieliński swoje interesy prowadzi w Warszawie i to tam spędza większość swojego czasu. Wieczna rozłąka była jednak dla małżonków nie do zniesienia, dlatego w obliczy pandemii koronawirusa, która nieco zmieniła charakter pracy przedsiębiorcy, zdecydowali się wspólnie na ważny krok.

Jak donosi „Dobry tydzień, Piotr Zieliński właśnie kończy remont domu na mazurach, w którym wkrótce rodzina ma wspólnie zamieszkać. Marta Kaczyńska zdecydowała się porzucić swój ukochany Sopot i przenieść się do ich nowego, wspólnego gniazdka.

Informator gazety miał przekazać dziennikarzom, że małżonkowie zamieszkają w miejscowości, w której się poznali. To był kompromis, na który oboje przystali. Istnieje duża szansa, że rodzina wprowadzi się do nowego domu jeszcze przez świętami Bożego Narodzenia. To ogromna zmiana dla Marty Kaczyńskiej, jednak dobro jej rodziny jest dla niej teraz priorytetem.

Sama Marta Kaczyńska na razie nie skomentowała medialnych doniesień o swojej przeprowadzce. Bratanica Lecha Kaczyńskiego stara się chronić swoje życie prywatne i unika medialnego świecznika.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*