Unia Europejska ŻĄDA od Polski przyjęcia ideologii LGBT? Ekspert nie pozostawia złudzeń!

Od wielu lat Unia Europejska za wszelką cenę próbuje zmusić sporą część krajów unijnych do przyjęcia ideologii LGBT oraz legalnej aborcji. Tym razem żądają tego od Polski i Węgier. Znany filozof nie pozostawia złudzeń! Ostatnio Polska i Węgrzy sprzeciwiły się unijnym ustaleniom. Chodzi tutaj o zapis dotyczący wypłaty unijnych środków, ale z zachowaniem zasad praworządności.

Zaistniałą sytuację skomentował znany, francuski filozof i pisarz – Éric Zemmour, który stwierdził, że Unia Europejska chce w ten sposób za wszelką cenę zmusić Polskę do przyjmowania imigrantów, upowszechnienia aborcji i propagandy „ruchu LGBT”.

„To, czego naprawdę chce się w tej idei praworządności, to zmusić Węgrów i Polaków do poddania się wielokulturowej, feministycznej i pro-LGBT koncepcji krajów zachodnich”
-powiedział w jednym z ostatnich wywiadów.

Jego zdaniem zarówno Polska jak i Węgry już przestrzegają zasad praworządności w swoich krajach.

„Emmanuel Macron zyskał na kryzysie (…) uchwalając plan ratunkowy, który zwiększa federalizację Europy. Po pierwsze, ponieważ to Komisja, a nie państwa członkowskie, zadłużają się, a po drugie, wprowadziły one do państwa prawa pojęcie, które nie ma nic wspólnego z samymi rządami prawa”
-dodał.

Zaznaczył, że ataki na Polskę i Węgry są nieuzasadnione.
„Co to jest praworządność? To hierarchia praw zaczynająca się od konstytucji na szczycie (…) i ostatecznie podtrzymywana przez sędziów. Praworządność istnieje w Polsce i na Węgrzech. To, czego my (Francja) chcemy i czego chce Macron, nie ma nic wspólnego z rządami prawa”
-stwierdził.

Zapytany o kwestię aborcji w Polsce, odpowiedział, że jest to zwykły proces demokratyczny.
„To polski wymiar sprawiedliwości i polska demokracja. Są demonstracje przeciwko i mogą protestować. Ale polski rząd ma większość głosów”
-przekonywał.

Jego zdaniem weto innych krajów powinno się traktować poważnie. Ponadto wypowiedział się również na temat imigracji, która jak twierdzi kończy się rozlewem krwi.

„Imigracja zmienia charakter ludzi. To zbrodnia przeciwko narodom Europy, zakończy się rozlewem krwi”
-puentował.

Przypomnijmy, że Éric Zemmour to francuski filozof, który zyskuje coraz to większą popularność we Francji. Bardzo często występuje w programie „CNews.” Podczas jego wystąpień program odnotowuje najwyższą popularność.

AGNIESZKA MALINOWSKA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*